Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért van az, ha mondjuk egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért van az, ha mondjuk egy nő egy csunyácska ffival barátkozik, sétál abból nincs pletyka, de ha az illetö egy flash fiatalember akkor beindul a dumagyár! Miért?

Figyelt kérdés

De természetesen a kérdés a fordított esetre is nyugodtan vonatkozhat.

A lényeg,hogy egy rusnya illetővel a tér közepén 24 órábol 23-at nyugodtan lehetne beszélgetni senki sem gondolna rosszra,de ha már valahogy kinéz a másik fél,akkor már jönnek a kombináciok!


2020. jan. 16. 22:52
 1/9 anonim ***** válasza:
38%
Ehez már késő van, inkább menj aludni.
2020. jan. 16. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
73%
Mert a csúnyát nem veszik.komolyan, nem nézik férfinek hanem csicskának
2020. jan. 16. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Flash, ezt nem erre mondják, van egy ilyen szó hogy "fess", ezt használják. Fess fiatalember. De lehet hogy autocorrect volt.
2020. jan. 17. 00:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Igen.Tudom.. bocsánat. Fess!
2020. jan. 17. 01:59
 5/9 Noblesse Oblige ***** válasza:
100%
Te akkor még nem dolgoztàl a munkahelyemen... itt még ellentétes neműnek sem kell lenni, ahhoz hogy kombináljanak, nemhogy szépnek...
2020. jan. 17. 08:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 Hamvas rétihéja ***** válasza:
Mert a fess fiúnak már megvoltak a pletykálkodó barátnőid.
2020. jan. 17. 08:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Nem volt meg neki senki.. egy magának való mama hoteles.
2020. jan. 17. 13:33
 8/9 anonim ***** válasza:

Hát munkahelyen tényleg van kombinálás de én azt vettem észre hogy ha korombeli sráccal beszélgetek akkor kombinálnak ,de ha ugyan az a srác egy 40-es nővel beszélget akkor nem

Én ezt sem értem igazán

20/l

2020. jan. 17. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Dehogynem.. ha a 40 feletti csaj fiatalos akkor is megy a kombináció!
2020. jan. 17. 17:38

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!