Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Tegnap fültanúja voltam,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tegnap fültanúja voltam, ahogy két fiatalember arról beszélgetett, milyen lányokat szedtek fel bulikban. Ezen elgondolkodtam, erre születni kell?

Figyelt kérdés

Nem, nekem nem célom végigmenni a fél városon, egyszerűen egy nekem szimpatikus nőt szeretnék barátnőnek. Viszont ilyen téren semmi sikerélményem nincs hosszú évek óta. Ami rengeteg idő- és energiabefektetés árán összejöhetne, azok a nálam idősebb/sokkal fiatalabb, sokszor igénytelen, esetleg egyszerű, butácska lányok/nők.

Én mindig mindent megtettem, hogy kihozzam magamból a maximumot. Képeztem magam, jó állásom van, szeretek egészségesen élni, utazni, adok a megjelenésemre, öltözködésemre, nem vagyok elhízva, túl alacsony sem (180/70)

Viszont tényleg 0 a sikereim száma már nagyon hosszú ideje. Tinderen semmi, élőben senki nem néz rám, egyedül anonim/chat oldalakról tudok (vagyis inkább tudnék) összeszedni olyan nőket, mint az első bekezdésben leírtam.

Még nem vagyok harminc, de nemsokára az leszek. Utoljára 25 évesen volt komoly kapcsolatom, az is nagy szerencsével jött össze. A kérdésem: születni kell arra, hogy valaki sikeres legyen a nőknél?


2019. ápr. 19. 12:39
 1/9 anonim ***** válasza:
100%

Nem hazudok, vannak arcok, akik vállalhatatlanok (persze ez jelenlegi állapotra vonatkozik), de a leírásod alapján te nem vagy az. Volt komoly kapcsolatod is. Innentől kezdve már csak azért nincs nőd, mert:

- rossz helyen keresgélsz (na, a netes társkereséshez tényleg születni kell)

- vagy esetleg sugárzik rólad, hogy nem tartod magad érdemesnek egy neked való nőhöz (nem is kell beszélgetned olyannal, akiről azt gondolod, amit leírtál)

- vagy lehet valamit rosszul csinálsz, túl rámenős vagy/egyáltalán nem vagy rámenős, stb.


Élőben ismerkedj, és nyugodtan menj oda olyanhoz, aki neked bejön, nem kell leadni a lécet. Bátornak kell lenni. Viselkedj normálisan.

2019. ápr. 19. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%

A kisugárzáson múlik az egész.

Meg azon , hogy merj rámenősen (de nem bunkón) kezdeményezni. A "nem bunkón" azt értem, ha a lány ténylegesen nemet mond akkor pl. nem kell erőszakosan tovább nyomulni.


Pont az a lényeg, hogy nem kell rengeteg idő- és energiabefektetés. Nem kell túlkomplikálni az egészet. A túl sok beszéd is taszító lehet, ha az ember nem lép a tettek mezejére. Itt egy friss kérdés erről:

https://www.gyakorikerdesek.hu/felnott-parkapcsolatok__szere..

Az, hogy mennyi időt fordítasz udvarlásra a személy habitusától függ. Van aki az első randin lefekszik van aki csak a 4-5 -en.

2019. ápr. 19. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
50%

Senki sem születik nőcsàbàsznak. Akiből az lesz, az azért van, mert volt előtte az apja személyében egy normàlis férfikép, így ahelyett, hogy korlàtozó hidelmeket alakított volna ki, elsajàtította a férfias jellemvonàsokat.


Akinek nem ilyen szerencsés, az meg nagy nehézségek àràn tanulta meg a dolgot.


Pasik többsége nem jó csalàdba született, és nincs kitartàsa sem. Ezért vannam olyan kevesen a jó csajozók.

2019. ápr. 19. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
95%
A férjem 5 éves kora óta nem látta az apját, mégsem volt soha gondja az ismerkedéssel, és a normális párkapcsolat kialakításával.
2019. ápr. 19. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

Nem kell rá születni.


Gyakorolni kell a megfelelő magabiztosságot, és tapasztalni hogy mi az amit szeretnék hallani, mi az, amit nem szeretnek igazán a nők.


A túlzott nyomulást, ahogy írták is előttem, nem szeretik, de azt se, ha csak egy hét múlva írsz vissza, mert nem érték rá.


Nehezen megállapítható mit rontasz el, de az biztos, hogy neked is menne. Az is lehet, hogy te vagy körbevéve rossz emberekkel, keress másmerre is, mint ahol eddig.

2019. ápr. 19. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 mikeXxX ***** válasza:

Szexre megint más felszedni valakit mint komoly kapcsolatra !

Szexre szinte minden nap lehetne számomra de nem erre keresek én sem .

Valamint a 180/70 szerintem nem annyira férfias a nők számára ezen is dolgoznod kéne . 40f

2019. ápr. 19. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

#4


Ez azért lehet, mert olyan környezetben nőtt fel, ahonnan tudott megfelelő mintàt venni az apahiàny ellenére is.

2019. ápr. 19. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Nyomulj a nálad sokkal fiatalabb nőkkel.

32/f

2019. ápr. 20. 02:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
A nálam sokkal fiatalabb “nők” 16 év körüli lányok. Kihagyom.
2019. ápr. 20. 09:08

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!