Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért csinálhatja ezt a férfi?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért csinálhatja ezt a férfi?

Figyelt kérdés

Adott egy házas férfi, csodaszép és okos feleséggel, kisgyermekkel, tervezik a második babát, szép ház, autó, mellékállásban vállalkozás stb. Minden, ami kell. Mindig szeretettel, rajongással beszél a családjáról, és ha együtt vannak, dúl a szerelem köztük.

Mégis, a munkahelyen van egy (csúnyácska - ha ez számít) nő, akivel képes minden szabad percet (akár fél munkanapot is) végigbeszélgetni, nevetgélni, udvarol neki, folyton mesél neki, képeket mutogat stb. Már-már rajongással fordul felé... Mondjuk a beszélgetés nem is baj, na de az udvarlás? Olyanokat mondd neki, hogy mi lesz majd, ha összejönnek, hol fognak élni, meg hogy mennyire csinos, jó a feneke stb.

A nő mindig elutasítja, néha kedvesebben-néha durvábban, de mindig határozottan. Komolyan gondolja, a párjával esküvőt és babát tervezgetnek. De ő alapból kedves mindenkivel, mindenkivel megtalálja a közös hangot. (Velük dolgozom, szóval akarva-akaratlanul is hallom a beszélgetéseiket.)


Teljesen megfogalmazni nem tudom a dolgot, de remélem nagyjából sikerült felvázolnom a helyzetet.

Tehát: mi van ilyenkor egy férfi fejében?


2020. jan. 17. 12:30
 1/8 anonim ***** válasza:
15%

Nem mindegy ez neked? Irigykedsz? Vagy nincs jobb dolgod, mint mások életével foglalkozni? Ennyire ráérsz?

Szerintem az egészhez neked semmi közöd nincs.

2020. jan. 17. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 Hellmano ***** válasza:
70%
Mondjuk, ha kimondja, hogy jó a segged, akkor biza beillesztené oda a szerszámot ennyi.
2020. jan. 17. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Jaj, dehogy irigykedek, van egy szerető családom,nem hiányzik egy ilyen, ráadásul egy tízessel több vagyok a férfinél. :-) Amikor ők ráérnek, általában én is, azért hallom. Csak elgondolkodtam ezen tegnap, aztán gondoltam megkérdezem.
2020. jan. 17. 12:38
 4/8 anonim ***** válasza:
Gondolom jó neki egy kicsit új emberekkel is hülyéskedni, flörtölgetni, ugratni egymást.
2020. jan. 17. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Mert othon ellaposodott , hiaba szep a nõ, sajnos uncsi ha nemdobjak.fel semmivel.

Ezt az unalmat próbalja karpótolni . Es sokan.masok így reagaljak le a megszokott langyos eletuket.

MONDHATnám a nejével mar nem.tud ujat kitalalni igy nem erdekes.. es.nyilvan.szuksege van erdekesebbre, ujra.

A legtobben igy vannak ezzel ha megszokotta valik es mar.nincs hova fejlodni egy kapcs.ban

2020. jan. 17. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

"Tehát: mi van ilyenkor egy férfi fejében?"


Lehet, hogy semmi. Pont ez a baj.

2020. jan. 17. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%

Kétszinű patkány.

A külső dolgok után ne ítèlj.meg senkit.

2020. jan. 17. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Nem nevezném ugratásnak azt, hogy egy valószínűleg önértékelési problémával küzdő nőre rászáll a kollégája, akinek elvileg minden rendben otthon, valószínűleg a nő kollégád hátsójának lehet köze hozzá, amiről ugye a nő nem tehet, mert ahogy írtad olyanokat mond neki, ami a nőnek is kínos, és többször utasította vissza, tiszta Jockey stílus a Dallasból, már ne haragudj :D, nem is értettem mit ettek a nők rajta. Mivel a kolléganő gondolom tudja, hogy van társ, és komoly jövőt tervezget a pasi vele, arról nem is beszélve mit szólna a menyasszony ha egy ilyen beszélgetésnek szem és fültanúja lenne, nem tudom de valószínűleg nem a szerelem mondatja ezt a pasival. Elképesztő, és furcsa, hogy állítólag egy jó ember ilyenre vetemedne. Valószínűleg szegény nő hátsójára izgul csak. Szegény kolléganőd, és szegény menyasszony.
2020. jan. 17. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!