Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Most ezt miért csinálhatja?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Most ezt miért csinálhatja? És mi lehet ez az érzés nálam? (lent)

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Próbálok rövid lenni, amennyire csak lehet, de bocsi, a megértéshez kellenek az előzmények is.....


Van egy férfi, akibe egy bizonyos ideig fülig szerelmes voltam (ő nem tudott róla,most sem tud), valamelyest idealizáltam, és idővel rájöttem, hogy nem olyan, mint ahogy én azt elképzeltem, kicsit meg is haragudtam néha a viselkedése miatt - de mindez magamban zajlott, erről sem ő, sem senki nem tudott. Aztán a sors is úgy hozta, hogy alig találkoztunk, így sikerült elfelejtem.

Most viszont megint egyre többször találkozunk (kollégám és oda lett helyezve, ahol én is vagyok). Valójában most két dolgot nem tudok hova tenni.


Az egyik az az, hogy eleinte nem is érdekelt, hogy ide lett rakva, hidegen hagyott. Most viszont, ahogy telt-múlt az idő, kezdem azt érezni, hogy a közelében egy kicsit "beindulok". Szóval nagyon vonz valamiért, pedig egy időre ezt teljesen "kiűztem" magamból. Most ez már megint mi? Ugyanaz kezdődik, ami akkor volt (mármint bennem)?


A másik pedig az ő viselkedése. Tehát én tényleg soha sehogyan nem hoztam a tudtára, hogy szerettem, úgyhogy emiatt nem lehet. Mégis nagyon furcsa valamiért velem. Van hogy kedves, de van hogy szabályosan bunkó, és be-beszól, de nem "flörtölgetve" vagy ilyesmi, hanem komolyan. Másokkal sokat beszélget, velem kb. egy szót sem.

De a LEGFONTOSABB, hogy úgy érzem, hogy valamiért tart tőlem, ha nem is a szó szoros értelmében. Tehát van, hogy a szeme sarkából rám néz, bár akkor is furcsán, viszont amikor összetalálkozik a tekintetünk, akkor hirtelen, gyorsan elkapja a tekintetét. Ez mégis mit jelentsen? Miért csinálhatja ezt?


Bocsánat, hogy hosszabb lett, de köszönöm, hogy elolvastátok! Minden véleményre kíváncsi vagyok, ami a kérdésemhez kapcsolódik! Előre is köszi szépen!



2014. jan. 21. 20:23
 1/6 anonim ***** válasza:
részedről valószínű vonzalom, mint rég. van az úgy, hogy vonzódunk valakihez, de azt sem tudjuk miért, vagy épp néha-néha visszatér az érzés. az meg, hogy ő mit gondol... azt egy idegen honnan tudná? nem szeretnék tippelgetni és fölösleges tanácsokat adni. a legjobb ha rákérdezel ha akarsz tőle valamit.
2014. jan. 21. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

Igen, most vonzalom, de akkor is így kezdődött. Aztán idealizáltam, kialakítottam róla egy képet a fejemben, és beleszerettem. Nem szeretnék megint ugyanabba a hibába esni, márpedig az érzéseknek nem lehet parancsolni. Ezért érdekel, hogy szerintetek vajon megint ugyanaz kezdődhet?


Ami pedig őt illeti, persze, egy idegen nem tudhatja, én nem is konkrét, biztos válaszokat várok. Csak arra lennék kíváncsi, hogy szerintetek miért csinálhatja.


:)

2014. jan. 21. 20:36
 3/6 anonim ***** válasza:

Én számtalanszor képes vagyok ugyan ilyen helyzeteket produkálni, egy adott személy iránt, hasonlót mint amibe te most kerültél.

Szóval igen, újra azt idézed fel, amit már egyszer elnyomtál magadban.

2014. jan. 21. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

Értem, köszönöm.:)

És az ő viselkedését hova tegyem? Miért csinálhatja ezeket szerintetek?

2014. jan. 21. 20:44
 5/6 anonim ***** válasza:

Az a baj, hogy hiába írod le milyen, miket cselekszik, nehéz szavak alapján megítélni valaki tetteit, mit miért cselekszik.

Én sem szeretnék találgatni..

Lehet csak nem tudja kifejezni normálisan az érzéseit, igazából ez is egyfajta érzés kifejezés lehet amit ő csinál.

Lehet azért "tart" tőled, mert elfojtott érzések vannak benne..

Csak az a baj, hogy túl sok a "lehet".

2014. jan. 21. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

Persze, én is tisztában vagyok vele, hogy így nem olyan, csak szeretnék néhány lehetséges opciót, hogy miért lehet ez nála. Tudom, hogy közel sem biztos, hogy az tényleg úgy van, sőt, de attól még érdekel, hogy Ti mit gondoltok erről a viselkedésről.:)

És köszönöm a választ!

2014. jan. 21. 21:04

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!