Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ez az jelenti utal a párom anyja?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ez az jelenti utal a párom anyja?

Figyelt kérdés

Tudom apróság, de rosszul esik.

A párom anyjának az exerol sok kep van fent a fbjan.

Pedig állítólag utalja a nőt, nekem es a páromnak is szidja.

Nekem pedig még egy képem se lajkolja.

Pedig a szememben jopofozik.


2020. jan. 17. 12:48
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Utal? Örülj neki, nekem is utalhatna valamennyit.
2020. jan. 17. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

Attól is függ, mennyire mozog otthonosan online. Anyukám is művel cifra dolgokat online, feltölt képeket, aztán vagy nem tudja leszedni vagy elfelejti, hogy fennvannak és nekem kell szólni érte. Meg ilyenek. Párodat kérdezd meg esetleg, ő jobban ismeri.


Nem hiszem, hogy utál, azt az anyósjelöltek ritkán rejtik véka alá :D

2020. jan. 17. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
55%
Az miért baj, hogy vannak fent régi képek az exről? Én sem törlöm ezeket. Ők az életem részei voltak, nem fogom letagadni.
2020. jan. 17. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Én is utálnának, ha felnőtt nőként azzal foglalkozol, hogy mit teszek ki facebookra és kit lájkolok.
2020. jan. 17. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
En is utálnám a gyerekem pàrját ha a FB alapján vonna le következtetéseket. Az nem felnőtt ember aki ennyire függ a közösségi médiától.
2020. jan. 17. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Ez inkább azt jelenti, hogy facebook függő vagy, és az életed is attól függ.
2020. jan. 17. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!