Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ha egy férfi kapcsolatban...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha egy férfi kapcsolatban van, az azt jelenti, hogy igazából selejtes/rossz ember?

Figyelt kérdés
A "mindig a menőcsávó alfahímek kapják a nőket" és "a normális, rendes, hűséges férfiak sosem kellenek egy nőnek sem" logika alapján.
2019. nov. 24. 15:37
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
90%
Ekkora hülyeséget,hogy kérdezhetsz?
2019. nov. 24. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
60%
EZt most nem értem. Ha a normális pasi (szerinted) nem kell a nőknek, akkor nincs kapcsolatban.
2019. nov. 24. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
58%
Ez van, amikor anya és apa testvérek...
2019. nov. 24. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%
Nem értem...😂
2019. nov. 24. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
Mivel minden egyes nap legalább 5 olyan kérdést olvasok, mint amiket példának hoztam, és mindenki arra fogja a szingliségét, hogy túl sok jó tulajdonsága van, és nem elég bunkó, ezért kíváncsi voltam, hogy mégis mi az álláspont, ha innen közelítjük meg a parkapcslatokat.
2019. nov. 24. 15:56
 6/11 anonim ***** válasza:
21%
Ez így van, hiszen minden rendes férfi a friendzoneban van :((((((
2019. nov. 24. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:

"mindig a menőcsávó alfahímek"


És ők miért rossz emberek? Az alfahím nem kell bunkó legyen, lehet másban normális ember is. Csak legyél tökös, magabiztos, jó dumás, szórakoztató, vicces, domináns, kezdeményező. Ezek a tulajdonságaid legyenek meg, mert ezekhez vonzódnak a nők.

2019. nov. 24. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Kérdező kisarkítana egy jelenséget, de ettől még nem álprobléma hogy a férfiak nem tudnak miből -, a nők pedig nem tudnak jól választani. Az ilyen kérdéseknél még áll a tézis hogy a párjuk a tökéletes akit kikosaraztak az meg csakis valami pszichopata lehet. Amikor viszont kiborul a talicska trágya hogy idelép félre a pasi meg olyan kombinációt visz be álá kapcsolati erőszak... akkor a teljes férfitársadalmon kennék szét a mocskot nem csak a választottjaikon
2019. nov. 24. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

Ekkora fasságot!

Pont, hogy amelyik férfi kapcsolatban van, az átment egy nő szűrőjén (minimum.)

2019. nov. 24. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
0%
A nő azt szereti ha tud veszekedni a párjával aztán kibékülnek mindenki vidám majd kezdődik minden elölről. Aki túl kedves a nőkkel azt a nők csak kifogják használni ezáltal növelik a nők az önbizalmukat hogy egy kedves srác úgy ugrál nekik ahogy azt ő akarja. Én úgy gondolom hogy egy nő sem ér annyit hogy kedves legyen vele a srác. A kedvességet ki kell érdemelni ez az anyagiak terén és így van. Randevún például nem kellenne fizetni csak a fiúnak hiszen a nők is dolgoznak és van pénzük. Ha a nő mégis elvárja akkor azt hagyni kell mert csak a pénzre hajt. Tehát egy férfi akkor van kaocsolatban ha nem ugrik a nőre hanem a nő ugrik a férfira.
2019. nov. 24. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!