Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Akarhat tőlem valamit vagy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Akarhat tőlem valamit vagy csak beleképzelem?

Figyelt kérdés

A főnökömről van szó.

Van, amikor nagyon sokat beszélünk messengeren. Pl az egész karácsonyt átbeszéltük, még éjszaka is. Meg ha kicsit iszik, akkor olyanokat ír, hogy nagyon örül, hogy vagyok. Szivecske stb stb.

Nekem olyan, mintha akarna valamit. Néha úgy is néz. De személyesen meg teljesen más. Alig beszélünk, kicsit feszült a légkör közöttünk.

Nem tudok kiigazodni ezen az egészen. De nyilván rá sem kerdezhetek.

Szerintetek akarhat egy 10 évvel idősebb főnök valamit az alkamlazottjától? Hogy lehet ezt megtudni? Néha nagyon zavarban érzem magam emiatt, hogy személyesen semmi, de messengeren meg megy a szivecske meg puszi.


2020. jan. 17. 16:24
 1/9 anonim ***** válasza:
68%
Miért nem mondasz fel a francba?
2020. jan. 17. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Nyárig van szerződésem, utána megszűnik a vállalkozása.
2020. jan. 17. 16:29
 3/9 anonim ***** válasza:
100%

Nem biztos, hogy akar, ha igen akkor fosik.

Sokan kettős életet élnek a kommunikációban, észre sem veszik, hogy milyen smileket küldenek, ami nem helyén való, mert már annyira az életük része lett, rutin.

Én is kaptam már ilyet, tuti nem kapcsolati célból, rákérdeztem, vérig süllyedt... :D

2020. jan. 17. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Hát ő pont nem az a fajta, aki annyira nagy messengeres/okostelefonos. Biztos nem azért küld szívet mert azt hiszi az aranyos. Meg másnap látom rajta, hogy zavarban van. Ahogy én is...
2020. jan. 17. 16:32
 5/9 anonim ***** válasza:
Akkor a bugyid!
2020. jan. 17. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Meg akar dugni, de nem tudja hogy csinálja a felesége mellett
2020. jan. 17. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
csak egy mélytorkost akar tőled.
2020. jan. 17. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Nincs felesége ;)
2020. jan. 17. 18:03
 9/9 anonim ***** válasza:

"Nyárig van szerződésem, utána megszűnik a vállalkozása."


Addig tartana, megd.gna, kihasználna, lepattintana. Ez a sorrend!

2020. jan. 18. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!