Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Exbarátnőm 4 hónappal a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Exbarátnőm 4 hónappal a szakítás után megkeresett. Akarhat valamit vagy csak kíváncsi?

Figyelt kérdés

4 hónapja szakítottunk,azóta nem is beszéltünk. Igazából ő szakított velem.

Annyi volt hogy névnapján felköszöntöttem,azon kívül semmi kommunikáció nem volt köztünk.

Most meg rámírt,hogy "Mi újság? Hogy vagy mostanában?"

Akarhat valamit vagy csak kíváncsi rám,hogy azóta mi történt velem?



2019. nov. 18. 10:58
 1/4 anonim ***** válasza:
0%
Na ez az "ha lo nincs ! szamar is jo ! " igy alljal hozza !
2019. nov. 18. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Ebből még ne vonj le bármilyen következtetést.

Bár ha komolyan gondolta a szakítást le kellett volna zárnia a továbbiakat.

Lehet,hogy mégsem biztos abban,hogy el kell válnotok, és kíváncsi arra,hogy Te mit érzel, ezért feldobta a labdát.

De az is lehet,hogy mivel Ő szakított Veled csak udvariasságból érdeklődik, főleg ha rosszul viselted a szakítást.


Ha válaszoltál megtudod mit akar. Ha csak udvariasságból érdeklődött lezárja. Ha békülni szeretne továbbviszi a szálat.

2019. nov. 18. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Én írtam már az exemre. Nem akartam semmit újrakezdeni. Nem haraggal váltunk el, de nem is boldog mosollyal az ajkunkon. Pár hónap múlva már eszembe jutottak a szép emlékek is tênyleg reméltem, hogy jól van. Tulajdonkêppen sorstársamnak éreztem, mivel mindketten újra szembe kellett néznünk a párkeresés-odüsszeiaval.
2019. nov. 18. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Én sem gondolnék semmi komolyra. Attól, hogy pàrkapcsolatban nem tudtatok dűlőre jutni, az nem jelenti azt, hogy emberként ne érdekelhetnétek egymàst.
2019. nov. 18. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!