Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Tetszik egy srác, írjak neki?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tetszik egy srác, írjak neki?

Figyelt kérdés
Szóval van egy srác, aki nekem ismerősöm egy közösségi oldalon, még régebben küldtem neki valamit az egyik alkalmazáson keresztül, ő is így tett, aztán felvett ismerősnek. Közel lakunk egymáshoz, ennek ellenére szinte sose látom, viszont az oldalon szoktuk kedvelni egymás kiírásait. Na a lényeg, h most lett vége a kapcsolatomnak a napokban, és ma már kedvelte is egy dolgomat, addig semmit amíg volt barátom. Kitett egy új képet, gondoltam írnék neki valamit hozzá, de semmi durvát, csak vmi kedveset, hogy tetszik a pólója vagy ilyesmi, persze amivel nem égek. Gondolkodtam, hogy írhatnék is neki majd, hogy találkozhatnánk, hogy megismerkedjünk, de ezt még a jövőre bízom. Szóval mit írhatnék neki oda ami jópofa, nem járatom le magam, és esetleg gondolhatja, hogy érdeklődök iránta?!
2010. júl. 21. 22:46
 1/10 anonim ***** válasza:

Írj :) Azt persze nem tudom hogy mit :D


15/f

2010. júl. 21. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Ne,ne írj!!!! Tiltsa a törvény!!!!
2010. júl. 21. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
Oh nee :D
2010. júl. 21. 22:50
 4/10 anonim ***** válasza:
sztem irjál neki nem lesz tőle semmi bajod
2010. júl. 21. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Szerintem irj neki hoyg Kell a pólód:P talizhatnánk már vagy vmi iylesmit :D
2010. júl. 21. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Írj, carpe diem
2010. júl. 21. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

Jó a pólód,de jobb az, aki viseli.:D

Na jó komolyan: Jó kép,tetszik a pólód:) Ha van kedved,szivesen megismernélek,összefuthatnánk dumálni.Mit gondolsz?^^

2010. júl. 21. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

Előző vagyok..A mit gondolsz még neki..:D

Szerinted??:P

2010. júl. 21. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
Tetszik, a találkozással még kicsit várok, nem akarom, hogy azt gondolja, hogy tegnap vége lett a kapcsolatomnak és már rögtön rákattantam. :) Először szépen bevezetem :)
2010. júl. 21. 23:06
 10/10 anonim ***** válasza:

szerintem te is kedvelgesd a bejegyzéseit... aztán ha te is bejössz neki,majdcsak lépni fog...

én semmiképp nemirnák neki,hogy szivesen megismerném..mert az eléggé nyomulásnak számit

2010. júl. 21. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!