Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Van egy srac aki tetszik...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van egy srac aki tetszik nekem fenn van a msn-n irjak neki?

Figyelt kérdés
reg nem beszeltunk egymassal elvolt utazva szerintetek irjak neki?
2009. aug. 26. 18:02
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
aki mer az nyer...
2009. aug. 26. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
szerintem írj, érdeklődj, hogy milyen volt a nyaralás stb...hogy telt a nyár, ilyenek...aztán a válaszaiból leszűröd majd, hogy mennyire élvezi a beszélgetést.
2009. aug. 26. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Írj neki nyugodtan, ne halogasd, mert nem lesztek nyaralási témánál sem xD Nos a tanácsom, hogy ne úgy kezd a beszélgetést, hogy szia-mizu?, hanem inkább kérdezd meg hogy van, mert a mizura eddig mindenki azt írta semmi, nem érdemes. Ha leírja hogy van abból meg építed a többit, én így szoktam (bár a sráccal amúgy sem tudunk jól társalogni(már kezdek alapba távolodni tőle, meg ridegen gondolkodok róla, de ez nem ide tartozik, viszont köze lehet a régi mizu-s esetekhez!), de ez a -hogy vagy? -jól/rosszul az jó(ha jó kedve van persze)/mi történt? dolog be szokott jönni). Nos remélem kiigazodtál rajtxD Szóval röviden, ne mizuval indítsd, de írj neki, azért van msnen, nem csak, hogy legyen!:D
2009. aug. 26. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim válasza:

szerintem 1x jelentkett ki aztán be hogy felhívd magadra a figyelmet:)

Ha így sem ír akkor írj te..Sziaa.mizujs veled? h vagy?

ilyesmit írj:D

2009. aug. 26. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Hülye kérdés!!! Mi döntsük el hogy írj e neki vagy ne???? Ezt neked kell eldönteni!!!!
2009. aug. 26. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
De hogy is írj, még a végén lesz belőle valami... Persze hogy írj :) Sok sikert!
2009. aug. 26. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
hát ha elvolt utazva( XD ) akkor nyugodtan írj neki,kérdezd meg milyen volt az út ..stb ..:)
2009. aug. 26. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:

koszi akkor majd irok neki:P

telleg koszi mindent:D:D

2009. aug. 27. 07:28

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!