Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért mondja el másoknak?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért mondja el másoknak?

Figyelt kérdés
Van egy munkatársam (nem közvetlen, tehát nem egymás mellett dolgozunk, nem kell vele beszélnem) akivel pár hónapja lefeküdtem, ő akart több alkalmat én nem, ezen ő kiakadt és ezáltal úgy döntött, hogy ne beszéljünk. 1-2 hete hallottam 1 munkatársamtól, hogy elmondta neki, hogy lefeküdtünk, több hónapja volt ez az egész, szóval nem tudom, hogy most kezdte másoknak elmondani, vagy már régebben, csak most mondják vissza. Nem tudom miért mondja el, mert a viselkedése elég fura velem szemben, soha nem köszön, de pl előre enged, vagy ha látja, hogy jövök akkor addig tartja az ajtót míg odaérek.
2020. jan. 17. 23:02
 1/2 anonim ***** válasza:
Talán büszke rá.
2020. jan. 17. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Szerintem meg 1 büdös bunkó!

Kinek mi köze ehhez?

Csak kényelmetlen helyzetbe hoz a meló helyeden.


33/F

2020. jan. 18. 01:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!