Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Pro taktika nőkeresésben, ha...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Pro taktika nőkeresésben, ha egyből elmondom magamról a rossz dolgokat, hogy minimálbért keresek és alkoholista vagyok?

Figyelt kérdés
Így nem éri csalódás őket max kellemes.
2020. jan. 18. 03:05
 1/4 anonim ***** válasza:

Nem, ez így ebben a formában totális hülyeség.


Én sokkal rosszabb dolgokat is tudnék mondani magamról, mint az alkoholizmus és az a szerény meglátásom, hogy az illető soha többet nem beszélne velem ebben az életben, de másikban se.

2020. jan. 18. 03:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
egy munkanélküli alkesz nőnél tuti bejön
2020. jan. 18. 04:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 Noren1989 ***** válasza:
100%
Balàzsom...meséld el kicsit érdekesebben a mosodàs melót, a bàstya bort meg ne is említsd!
2020. jan. 18. 07:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Talan nem kéne alkoholistanak lenni akkor könnyebb lenne. A minimalber nemgaz legalabb van munkad. Az alkoholizmusbol van kiut egy csaj pont segithetne hiszen ha vannkiért ugye.. de ne igy mond ha mondod is. Annyit mondj hogy sajnos vannak gondjaid az alkohollal. De ha randizol sose legyél reszeg igy latjak hogy nem veszett fejsze.

Engem sosem érdekelt ki mennyit keres. De mikor tollem kert penzt jatékgepezni na az minden volt csak nem varazslatos.

Több alkoholproblémás ismerősöm is van. S van egy akiert totál odavagyok. Es elhiheted hogy nem a pia az ami miatt nincs koztunk semmi. Pedig kifejezetten utalom hogy ha iszik valaki.ahogy a legtöbb nő is.

2020. jan. 18. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!