Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Téged zavarna, ha kinézel...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Téged zavarna, ha kinézel magadnak valakit, de nincs fent egyik közösségi oldalon sem?

Figyelt kérdés
telefon, viber van neki, de azon kívül semmi.

2020. jan. 18. 11:06
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Nem zavarna, mivel engem is hidegen hagynak a közösségi oldalak.
2020. jan. 18. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Mivel én sem vagyok fent, így nem.
2020. jan. 18. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
62%
Küldj neki képeslapot!
2020. jan. 18. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Nem érdekel. Én sem vagyok fent, nincs sehol adatlapom, de csevegős appjaim vannak.
2020. jan. 18. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
59%
Kifejezetten örülnék neki. Sokak akik fent vannak, új párkapcsolatuk mindenegyes pillanatát meg akarják osztani a közösségi oldalon, egymás mellett vannak egy helyen és írják egymásnak: "jajj szívem" stb ahelyett hogy egymással foglalkoznának.
2020. jan. 18. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
Nem mert nekem is csak viberem van
2020. jan. 18. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%
Max teenager korosztályt zavarná ez - legalábbis én harmincasként így képzelem.
2020. jan. 18. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Max. nehezebb lenne kommunikálni, mert nekem meg viber nincs, és nem is akarok, telefonálni meg nem szeretek, max. annyi időre, amíg le kell egyeztetni valamit (találkozó, orvosnál időpont). :-)
2020. jan. 18. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!