Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lányok/nők, egy 10 es listán...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok/nők, egy 10 es listán mely tulajdonságok vonzóak számotokra egy férfiban?

Figyelt kérdés
Külsőleg és belsőleg 5-5 elosztásban mondjuk.
2020. jan. 18. 12:55
1 2
 1/16 Lachesys ***** válasza:
31%

kulso:

- szamomra helyes arc, imadom ha eros szep vonalu allkapcsa es arcele van

- hosszu haj, szin mindegy, de ha nagyon valasztani kell inkabb sotet

- atlagos vagy valamennyire sportos testalkat, 170 cm+

- nem bumszli szeles kormok, taszit a csunya kez

- legyen apolt


belso:


- intelligens

- odaado, empatikus

- megbizhato

- jo vele a szex, tud nyalni (nemtom ez belso? 😅de fontos)

- romantikus, tud bokolni



nos ezek az "alompasim" jellemzoi. nyilvan nem mindenben kell egyeznie ezzel a valosagnak, belsore finnyasabb vagyok.



belso:

2020. jan. 18. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
56%

Külső:

- barna / fekete haj, barna szem, kreol bőr (bármelyiknek a hiánya nálam kizáró ok)

- szemek: nagyon tetszik a mandula vagy a lapos szem és a titokzatos, gondterhelt tekintet (de ne legyen egy búvalbszott szerencsétlen, csak a tekintete legyen ilyen)

- normális, igényes stílusa legyen, nem öltönyös és ne is melegítős hanem sportosan elegáns, semleges színekkel

- magasság: 175 - 190 cm között

- legyen vonzó mosolya


Belső:

- intelligens, tajékozott

- jó humorú, laza

- visszafogott, nem hencegő és hangoskodó ez utóbbi nálam instant kiábrándulás

- figyelmes, megbízható

- igényes magára és a környezetére

+ 1: nem árt ha állatbarát, ugyanis ha velem van mindig lesz állat a közelében. :)

2020. jan. 18. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
74%

Belső:

- Intelligens és művelt

- Jó humorú

- Csipkelődő, csibészes (közelebbi ismerettség esetében)

- Komoly, megbízható

- Emberileg kedves, figyelmes (aki tudja értékelni a környzetében lévő embreket, és figyel is rájuk)


Külső:

- kicsit hosszabb haj, hátra/oldalra fésülve (kicsit bussiness look)

- 170-175 cm feletti magasság

- normál testalkat, vagy vékonyabb (de ez úgy is nagyon változó)

- élesebb arcél

- hosszabb kéz, ujjak, "művész kéz", mert nekem is viszonylag hosszú ujjaim és kezem van ( de nyilván nem szempont, csak úgy feltűnő :D)


A belsőt nézem, külsőtől totálisan el térhető lehet szimpatikus, fordított esetben viszont nem.

2020. jan. 18. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
73%

Külső:

- szép mosoly, szép szemek

- magasság, mivel én is elég magas vagyok

- igényes megjelenés, viszont a szélsőséges öltözködési stílus nem tetszik

- kellemes hang, bár ezt nem tudom mennyire köthetjük külsőhöz:D

- ápolt, puha kezek


Belső:

- magas érzelmi intelligencia

- tájékozottság

- nyitottság

- figyelem és érdeklődés, ami nem csak az ismerkedés elején áll fenn

- kellő mértékű határozottság

2020. jan. 18. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
57%

Külső:


1. Legyen legalább olyan magas, mint én, de inkább magasabb. Én 173 centi vagyok, és szeretek magassarkút is hordani, szóval számomra ez fontos.


2. Van egy bizonyos kisugárzás, amit keresek. Megszoktam érezni, ha valaki vadabb az ágyban, már a tekintetből is lejön, és az ilyet imádom, szóval ez is nagyon fontos.


3. Testalkatra nem vagyok válogatós, de kövér semmiképpen ne legyen a srác, és örülök, ha sportol valamit, mert én sokat edzek, és zavarna, ha a másik totál lusta lenne.


4. Általában jobban tetszik a kicsit kócos/hullámos haj, amibe bele lehet túrni.


5. Ha valakinek van saját stílusa, nem csak random összevásárol mindenféle ruhákat. Tetszik a nagyon elegáns, de a kicsit 'csöves' stílus is, ez már teljesen mindegy.


Belső:


1. Szeretem a határozottságot. Tehát merjen elhívni normálisan randira, találja ki a helyszínt, legyen udvarias, kezdeményező. Nyilván én is kimutatom az érdeklődésemet, de nem én akarok felszedni valakit.


2. Nagyon fontos számomra, hogy a másik úgy kezeljen, mint egy embert, és ne úgy, mint valami megszerzendő dolgot, vagy valami istennőt, aki kegyeskedik szóba állni vele. Nagyon nem bírom, ha valaki pl. folyton csak a külsőmet dicséri, elvégre, megismerni akarnám őt.


3. Szeretem az izgalmas embereket. Ha nem csak abból áll az élete, hogy munka + sörözés, hanem van valami értelmes hobbija, érdeklődési köre is, bármi, amiről szívesen beszélget/mesél.


4. Nem tetszenek a nagyon csendes srácok. Én sokat beszélek, szeretek mesélni, és így kifejezetten zavar, ha a másik meg csak ül, mint egy kuka.


5. Tetszenek a laza emberek, akik nem veszik túl komolyan sem magukat, sem pedig az életet, akik tudnak szórakozni.


24 L

2020. jan. 18. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 Noblesse Oblige ***** válasza:
0%

Külső:

- tekintet. (tetszett csak azért férfi mert nagyon szép átható volt a tekintete)

- illat. (ha nem húzza maga után az illatfelhőt, de a közvetlen közelében kellemes az illata ami finoman vibrál a háttérben az nekem nagy bónusz).

- öltözködés (legyen meg a saját stílusa, ha egy ember a munkájának, alkatának, korának megfelelően öltözik az sokat nyom a megjelenésén - és itt nem arra gondolok, hogy legyen divat diktátor)

- kritikus pontokra odafigyelni (ezt mindenki maga tudja mi - izzadságfolt, erős testszag, lábszag, szájhigiéna, fül/orrszőr stb)

Ötödik pont nincs. Kb. ennyi amivel egy férfi ronthat/javíthat az összképen.


Belső:

Most mondhatnék alap fogalmakat (intelligens, emberséges, őszinte, jó vele beszélgetni stb.) De ezek önmagában semmit nem mondanak. Ehhez kell az adott partner is (én) aki értelmezi és értékeli azt.

pl. azt mondom legyen intelligens. Mint alap információ teljesen rendben van és sok ember fejében van egy általános kép arról, hogy milyen az intelligens ember... de az intelligenciának annyi formája és megnyílvánulása van, hogy ebben is lehetnek félre értések. Lehet, hogy ami számodra az intellektus egyik foka, az nekem pont nem számit. Pl. lehetsz te a rovarok viselkedés tanának legbecsesebb európai szakértője és fejből kivághatod a latin nevüket, besorolásukat... ezzel viszont én mint nő és párkereső, sokra nem fogok menni. (az ész lehet amúgy önmagában is szexi, van aki harap ilyenekre, ez csak egy példa volt)


Úgyhogy most csak azt mondom el, nekem mi az belső tulajdonság amivel a párom " behálózott" úgy hogy nem is tetszett mint férfi és megtartott.

A közös hullámhossz. Nagyon sok volt bennünk a közös. Barátnak indultunk, de sosem kellett semmit erőltetni egymás között. A poénjai betaláltak, egy zenei műfajért rajongtunk, sosem éreztem feszélyezve magam ha bárhova elhívott, mindig egyettértettünk a kérdésekben. A döntések már akkor közösek voltak amikor nem is jártunk (nem randiztunk igazából sosem). Sok volt a közös pont és a közös gondolkodásmód.

Ami pedig mellette tartott... az az őszinte kommunikáció. Ez megint nagyon általános fogalom, ezért most példával illusztrálom, mit is jelent ez számunkra:

Az hogy otthon mindent megbeszélhettek, nincsenek hülye kérdések, nem égsz be előtte, kibeszélheted az aggodalmad a félelmed ez sokaknál természetes (még több helyen meg nem az).

De egy nap hazajönne a párod és azt mondanná, hogy elkezdett máshoz vonzódni, azzal hogy bírkóznál meg? Megsértődnél? Dühöngenél? Kétségbeesnél? Kiábrándulnál a párodból? Mi egy ilyen helyzetett meg tudtunk beszélni, meg tudtunk oldani. Ennyire őszinték lehetünk egymással, nincs tabu.

2020. jan. 18. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
59%

Külsőre:


-Magasabb legyen mint én, de ha nem az se gond


-borotvált arc


-kicsit hosszabb haj, amibe bele lehet túrni


-ápolt keze, körmei legyenek


-tiszta, igényes ruhákat viseljen


Belsőre:


-empatikus, kedves


-humoros, jókedvű


-érzelmes


-magabiztos


-őszinte és hűséges

2020. jan. 18. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:

Külső:

-nálam magasabb

-jó az illata

-széles váll

-normális combja van, nem pálcikalábak

-egyszerre izmos és kicsit macis


Belső:

-szavahihető, megbízható (beleértve a hűséget is)

-kreatív

-van benne kitartás, küzdeni akarás (nem értem)

-bújós

-magánakvaló/otthonülős

2020. jan. 18. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
94%
Az volt a kerdes milyen tulajdonsagok vonzoak es nem az milyen egy hullamhosszon lenni mert ahhoz is szukseges alap szemelyiseg. Itt az a kerdes mik ezek az "alap" dolgok 🤦‍♀️
2020. jan. 18. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 A kérdező kommentje:

Jó mind1, a lényeg, hogy el mondjatok a véleményeteket és pl a hasonlóság is lehet fontos szempont.:)

Köszönöm am az eddigi hozzászólásokat és ígérem nem élek vissza velük!:) Bár az én 173 cm emmel am se lennék itt valami kelendő...:)

De végül is nem kell, h mindenki vonzónak találjon minket nem?

A belső am szerintem is fontosabb ahogy páran írtátok...végül is a belső mozgatja a testet a tánchoz, sporthoz, a szeretkezeshez és egy mosoly hoz is.:)


Kíváncsian várom meg a kommenteket!

2020. jan. 18. 15:40
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!