Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kinek milyen nők illetve férfiak tetszenek? Külső és belső tulajdonságok is érdekelnek. Illetve, hogy mik a taszító dolgok számotokra egy nőben és egy férfiban. Mit bírtok elnézni a másikban/másiknak?

Figyelt kérdés

2013. ápr. 30. 15:12
 1/9 anonim ***** válasza:
100%

Nő vagyok, előre leszögezném.


Tehát, olyan férfiak tetszenek, akik külsőleg:

normál testfelépítésűek (nem két ajtós kivitel, de nem is lányos alkat),férfiasan öltözködnek, egy szóval minden, ami férfias.


Belső: na, ez a legfontosabb. Legyen határozott, ő legyen általában a döntéshozó, kezébe tudja venni az irányítást, céltudatos, vannak céljai amiket el is akar érni, és ezért mindent meg is tesz. Erős jellem, nem csábul el minden jöttment nőnek, szeret engem és a tenyerén hordoz:) Egy szóval minden, amitől igazi, gyenge nőnek érezhetem magam. Ja, és az is fontos, hogy érezzem mellette biztonságban vagyok, mindentől meg tud védeni:)


22L

2013. ápr. 30. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
95%

Ez túl összetett kérdés. Nő vagyok amúgy, szóval férfiakról fogok írni. :)


Szóval külsőre:

- Fogjon meg a tekintete (bár ez eléggé szubjektív dolog)

- Leginkább az tetszik, ha vékony (de nem etióp, hanem azért férfias, arányos még), és magasabb nálam. Tetszenek a sportosak is. Nem tetszik, ha nagyon kigyúrt, vagy nagydarab, kövér.

- Tetszik, ha nem sablon szépfiús arca van, hanem kicsit érdekesebb, karakteresebb, különleges benne a szépség.

- Nem szeretem a kopaszságot, de a páwás, agyonlőtt, itt-ott felnyírt divatfrizurákat sem.

- Nem szeretem a giccses, mániákusan divatozó öltözködést, egy férfi akár egy szimpla, jó fazonú farmerban és egy egyszínű pólóban is tud tökéletesen stílusos lenni.

- Az gondolom természetes, hogy ne legyen vékonyra szedett szemöldöke, csupaszra borotvált karja/lába, és ne sminkelje magát. :D


belsőre:

- Intelligens (ez nagyon fontos!!!).

- Szenvedélyes, és ez legyen meg a szexualitásban is

- Határozott, tudja mit akar

- Legyen önbizalma

- Érzelmes, érzékeny, de ez ne abban merüljön ki, hogy mindenen nyávog, és rám akarja utalni magát...

- Különleges, eredeti, karizmatikus, ne simuljon az átlagemberek közé.

- Várja ugyanazt egy kapcsolattól, amit én, szóval ne szexkapcsolatot akarjon, de ne is betervezett, erőltetett komolykodást (szóval nem kell már az esküvőt tervezni egy hét után), hanem legyen képes átadni magát a szerelemnek, és hagyja, hogy az érzelmek alakítsák a dolgokat

- A hibáival együtt teljes mértékben képes vagyok szeretni egy embert (senkitől nem várok hibátlanságot, én sem vagyok az), ha nem lépi át teljes mértékben a határaimat, és nem csinál ki lelkileg.


Amiket nem tudok elnézni:

- Megcsalás

- Taplóság

- Ha megüt

- Ha szívja a vérem, rám akaszkodik, és azt várja, hogy minden problémáját én oldjam meg

- Ha nem érezteti, hogy nő vagyok, de ő elvárja, hogy férfiként tekintsek rá

- Ha mániákusan fejtegetni, pszichoanalizálni próbál

- Ha túlzottan aggódik minden vackon


.

.

.

stb.

2013. ápr. 30. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%

Ami külsőleg vonzó: ápoltság, kis pocak, nálam ne legyen alacsonyabb.

Ami taszító: túl izmos, vagy túl vékony.

Belsőleg ami vonzó: határozott, laza, életrevaló, jó a humora, ragaszkodó, toleráns, megbízható, hűséges, társasági, minden helyzetben feltalálja magát, megvan a magához való esze.

Szerencsére a párom ilyen.

Belsőleg ami nem tetszik: ha nyafka, gyáva, visszahúzódó, élhetetlen, tehetetlen, unalmas, túlmisztifikálja magát, érzelgős.

2013. ápr. 30. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

Ja, nő vagyok, ha félreérthető lenne és pasikról írtam. :)

3. voltam.

2013. ápr. 30. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
44%
Sajnos én túl ronda vagyok ahhoz, hogy bármilyen elvárásom is legyen, de még így sem lesz soha párom. Egyszerűen túl ocsmány vagyok, dagadt és alacsony.
2013. ápr. 30. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

én férfiakról fogok írni:)


külső:


ami vonzó számomra:


magasság ( legalább 180 centi magas vagy magasabb)

kis pocak

mackós alkat

kissé kigyúrt maximum. (nagyon ne)



belső tulajdonságok amiket szeretek


intelligens, hűséges, humoros, ragaszkodó, bújós, ki tudja mutatni és mondani az érzéseit, határozott, a jövőbeni tervei egyezzenek az enyéimmel ami a kapcsolatot illeti (házasság, gyerekek)


az ideális pasi: 190 centi, átlagos testalkatú kis pocakkal, rövidre vágott sötétbarna haj, barna szemek, és a belső tulajdonságok amiket felsoroltam. (a férjem ilyen )


számomra taszító, ha egy pasi: beképzelt, tuskó, dohányzik , sokat iszik, sokat ok nélkül káromkodik, ápolatlan, nincs humorérzéke, hazug, megcsal, megüt, rideg, jégcsap (nem bújós és nem mutatja ki az érzéseit)


27/N

2013. ápr. 30. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm Szépen a válaszokat!:)
2013. ápr. 30. 21:16
 8/9 anonim ***** válasza:

Imádom az ilyen kérdéseket!:)


Külső:

-Mostanában ha nekem megtetszik valaki, annak mindig kék szeme van. Nem erre hajtok külön mert a barna is szép, de nálam a kék szemű pasik előnyben vannak.

-Minimum szálkás legyen. Ne legyek kövér, sportoljon, de az a nagyon kigyúrt se legyen.

-Öltözzön divatosan, de ne legyen ilyen páwa vagy divatmegszálott. Húzzon farmert és inget, ha hűvösebb van rá egy zakót és kész:)

-Legyen nálam magasabb, még ha tűsarkúban is vagyok(ami úgysem fordul elő, mert nem tudok menni benne)

-Bajsza és szakálla ne legyen, viszont a borostát bírom:)

-Legyen intelligens, de ne az a túlzott zseni

-Legyen nagy álmai és ne féljen tenni értük

-Tudjon engem is rábeszélni hülyeségekre


Belső:

-Legyen nagyon türelmes, mert én elég nehéz eset vagyok néha.

-Legyen vicces, mindig dobjon fel, hirtelen tudjon hülyeségeket rögtönözni és bármiből viccet csinálni.

-Legyen bátor, mármint ha egy pár köcsög megtámad ne féljen odalépni eléjük.

-Tudjon szeretni.

-Ne legyen nyálas és túl romantikus

-Szeresse a sört és a Rallyt!:)

-Legyen egy icipicit agresszív

-Legyen nagyon jó az ágyban

-Ne legyen az az elveszett ember, aki keresi magát és nem tudja a saját életét rendben tartani. Legyen talpraesett.

-Legyen nagyon őszinte! Még ha fáj is másnak az igazság, mondja ki.


Amit nem tudok elnézni:

-Ha megcsal

-Ha hazudik

-Ha bántja a szeretteimet

-Ha megpróbál helyettem döntést hozni vagy irányítani az életem.

-Ha élősködni akar vagy kihasznál

-Ha meg akar változtatni



Jó sok mindent leírtam.. Ilyen férfit úgy sem fogok találni, de ha már így kérdezted..:)

2013. máj. 19. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:

Szeretem az idősebb pasikat.

Szeretem a barna rövid hajat, a szem nem érdekel, de inkább legyen kék, vagy zöld.

Legyen vékony, de izmos.

Szeretem ha vannak ősz hajszálai. :D

A kecskeszakáll a gyengém.


-vicces

-figyelmes

-kedves

Más nincsen szerintem...

Nekem olyan a természetem, hogy én mindent képes vagyok elnézni.

2014. okt. 26. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!