Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Barátom rákacsint egy pasira?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Barátom rákacsint egy pasira?

Figyelt kérdés

Már nagyon régen ismertük meg egymást, akkor is volt barátnője, de köztünk semmi nem kezdődött akkor el, viszont pár éve újra találkoztunk, ekkor már túl volt a váláson, ezúttal összejöttünk.

Csak 1 éve gondolkozom azon hogy hogy lehet az, hogy egy felnőtt férfi más pasira rákacsint köszönés után vagy csak úgy mikor elmegy mellette..? 2 éve egy helyen dolgoztunk, láttam ezt néhányszor, de tudtommal azok is hetero pasik voltak, párom is csajpárti amennyire észrevettem..de 1 éve elment messzebbre dolgozni egyedül és webkameráztunk, akkor is jöttek pasi munkatársai, ő köszönt és rá vagy rájuk kacsintott...én nem láttam a többieket csak hallottam a hangjukat.

Rákérdeztem, hogy mi ez meg mondtam, hogy ez nálunk nem szokás, mert melegnek nézik az embert...mi más helyeiről származunk az országnak, azt mondta ők csináltak ilyet, náluk ez nem azt jelenti mint nálunk, de azt mondta akkor mostmár nem csinálja, azóta nem is láttam ilyet tő

Le :D Nekem ez olyan furcsa, azóta is sokszor eszembe jut, gondoltam megkérdezek másokat is, hogy tényleg van ilyen, hogy egy hetero kacsintgat a munkatársára? :)



2020. jan. 18. 12:58
 1/7 anonim ***** válasza:
Túlkomplikálod. Egy kacsintásból még nem lesz b+zulás. Lehet, hogy volt ott egy jó csaj és azért kacsintottak össze, finoman célozva arra, hogy szívesen eljátszanának vele :)
2020. jan. 18. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Hát az nem volt, ez férfi munkás szálló, de amikor együtt dolgoztunk is csak én voltam ott nő amikor kacsintottak, ő amúgy sem olyan tipik megcsalós , de eljátszanék vele férfi, de azért köszi :) nem is várok több választ, túl sokat kéne még mesélnem hogy átlássa egy idegen a helyzetet, sziasztok
2020. jan. 18. 14:31
 3/7 anonim ***** válasza:
Szerintem ez ő neki egy ilyen sajátossága, gondolom egy könnyen megnyíló bizalmaskodó típus.
2020. jan. 18. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
A napokban munkaügyben összeakadtam egy sármosnak mondható, de nekem nem bejövős pasival. Úgy ment el, hogy rám kacsintott. A szituból egyértelmű volt, hogy nem mint nőre, hanem rutinból tehette. Szerintem ez nála alap lehet.
2020. jan. 18. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

"Nem is várok több választ"

Ha eldöntötted, hogy meleg, akkor biztos úgy van. Jah nem... Mert mégis csak veled van. Akkor miről is beszélünk?

2020. jan. 18. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Barátnőm expasija csinálta ezt társaságban. Jól megdumálták hogy fogja megdugni később, vagy mi lesz az esti szex sztárja, és ezért folyton összemosolyogtak, mikor a gyanútlan baràtnő megjelent. A lány folyton kérdezgette, hogy mi az, ők meg mosolyogtak, húzták, kacsintottak.. akkoriban viccesnek làtszott, visszatekintve suttyósàg.
2020. jan. 18. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm a többi választ, mert nagyon normálisan fejeztétek ki magatokat :) Az egyik válaszolónak pedig: Nem, nem döntöttem el, hogy meleg :D , csak a továbbiakat sok lett volna leírni, de azért neked is köszi :) nem pörgök tovább ezen, csak érdekelt mások, máshol élők hogy látják :) Igazából erre választ kaptam. Köszönöm nektek, minden jót mindenkinek :)
2020. jan. 18. 15:46

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!