Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogy lehet egy férfit úgy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy lehet egy férfit úgy behálózni, hogy más ne kelljen neki csak én?

Figyelt kérdés
2020. jan. 18. 17:36
 1/8 anonim ***** válasza:
76%
El kell rabolni. :D
2020. jan. 18. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%

Ez egyrészt nem működik minden személyiségnél, szóval kezdésnek válassz normálisat, másrészt nem működik erőszakkal meg olyan rátelepedéssel, amit a kérdés sugall, szóval legyél normális.


Hűség ott van, ahol ennek megfelelő értékrend is mindkét fél oldaláról, olyan társaság és érték, ami a másik szemében megéri és olyan kommunikáció meg kapcsolat, ami képes kezelni azokat a konfliktusokat és egyéb dolgokat, amik ebbe belerondíthatnak.

2020. jan. 18. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Győzd meg őt azzal, hogy Te vagy az igazi, aki neki való (külsőddel, kisugárzásoddal, beszédeddel, kedvességgel, ragaszkodással...).

Ffi.

2020. jan. 18. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem ezt nem lehet nagyon befolyásolni. Vagy van közöttetek kémia vagy nincs. Most mondhatnám azt 40-es férfiként, hogy nálam a természetes szépség számít, de lehet hogy pont beleakadok egy agyonsminkelt csajba aki megfog a kedvességével. Szerintem ne arra törekedj, hogy egy bizonyos férfinak tessél, hanem arra, hogy találd meg a hozzád illőt.
2020. jan. 18. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Ez a kérdés nagyon erőltetett. Én csak olyan férfival lennék együtt, aki magától úgy érzi, hogy én vagyok számára az igazi és velem akarja leélni az életét, nem hogy én hálózzam be, meg azon görcsöljek hogy csak engem akarjon.
2020. jan. 18. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Legyél Nő. A nagybetűs NŐ. Az a nő aki akár egy pillantassal leveszi a lábárol. Es akkor ő lesz a királyod. Es nemfog más kelleni neki. Nem tudom máshogy leírni. Legy önmagad legnőiesebb énje, nem kell megjátszd magad, vagy felvedd mas szokásait. Csak a nőiességed keresd meg. Ha kiérdenel megkaphat. A férfi hódit ne felejtsd el ,nem a nő.
2020. jan. 18. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%
Ha felmerült benned ez a kérdés és nem jött egyből rá a válasz a fejedben, akkor neked sehogy. Erre nincs varázsmódszer.
2020. jan. 19. 02:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 Rockarc ***** válasza:
100%

Nem kell behalozni. Az valo neked, akinek ugy kellesz, ahogy vagy, megjatszas nelkul. Ha igy nem vagy eleg neki, (ez nem a te hibad, siman csak nem passzoltok) akkor keress mast, mert rossz vege lesz.


43F

2020. jan. 19. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!