Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért vágyik kapcsolatra egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért vágyik kapcsolatra egy olyan ember aki született, életvidám szingli? Ide is írom, hogy férfi, ne kelljen alul keresni.

Figyelt kérdés

Néha ezen merengek. Én vagyok azon kevesek egyike akinek aztán semmi szüksége társra, hangra, segítségre. Egyszerűen szeretem a magányt de ahogy társaságba kerülök ott is hamar feltalálom magam. Van csomó barátom, szeretem az aktuális munkámat, leköt amit csinálok, vannak ötleteim a szabadidőmre, utazás egyedül szinte jobb mint mással, stb. de ugyanúgy rá is tudok hangolódni másokra, szeretek társaságban is lenni, nem menekülök külön..

Szóval úgy érzem, hogy egy szavam sem lehet viszont néha meg ez az egész eltűnik és azt mondom, hogy "ember, téged senki nem ölel át mikor leteszed magad az ágyadba->te vagy a legcsóróbb ember"

És akkor szinte mint egy szakadékban érzem magam érzelmileg, fizikailag fáj a szeretethiány.


De most ha ez kellő ideig tartana akkor fognám magam és rábeszélnék valakit, hogy ne hagyjon szomorkodni, vagyis vannak lányok->tessék választani->majd megölelget vmelyik..stb..de neem, nem tart ez csak egy pár tíz percig, utána a kis pozitív világom teljesen eluralkodik rajtam és szinte lehetetlennek tartom, hogy én valakit is magamhoz kössek, stb..

Szóval, mivel felelősségvállaló ember lennék, attól félek, hogy nehogy ugyanígy érezzek már egy kapcsolatban..mert mikor az egymilliárd százalékos érdeklődést a sima baráti kedvesség váltja az ki fog érződni és elég szívás lehet szegény másiknak..

Továbbá nem hinném, hogy a szex miatt lenne mert attól sokkal kiszámíthatatlanabb és rendszertelenebb a ciklusa..

Hogy kell vagy el kell-e billenteni ezt a dolgot vmilyen irányba szerinted?


2018. dec. 3. 23:06
 1/5 anonim ***** válasza:
50%
Ez így jó, ahogy van. Te vagy a legszerencsésebb a világon! :)
2018. dec. 3. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

én szeretem ezt a szitut, talán ezek a szakadékok csak arra valók, hogy bekalibrálódjon a boldogságérzetem..ti. ha nem éreznék bánatot akkor nem értelmezném helyén az örömet..


mindegy, ha vki majd fogja ezt a fura hullámhosszot akkor összefogunk egy életre..

2018. dec. 4. 00:13
 3/5 anonim ***** válasza:
50%

Semmi fura nincs ezen.


Nem is értem, miért filozofálsz ilyenen. Nagyon jó úton vagy, jól érzed magad így. Csak azért gondolod, hogy másképp kellene élned, mert nem ez az átlagos. Nos... vki rájön, hogy egyedi. :)

2018. dec. 4. 00:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
0%

Abban a szerencsés helyzetben vagyunk, hogy dönthetünk erről.

Szvsz, mikor úgy érzed, hogy nem helyes, ahogy élsz, akkor kibukik belőled a belédnevelt társadalmi elvárás. De ez csak egy tipp.

Élj úgy, hogy az életed elégedettséggel töltsön el!

Én tök támogatlak ebben :D

2018. dec. 4. 04:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Normális, hogy az ember vágyik szeretetrem hiába van meg jól egyedül. Kicsit túlkomplikálod szerintem. :D Nem feltétlen az lesz a végkimenetele egy kapcsolatnak, amit itt leírtál. Hány éves vagy?
2018. dec. 4. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!