Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Férfiak! Titeket zavar, ha a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Férfiak! Titeket zavar, ha a szeretőtök mással is ismerkedik? 20L

Figyelt kérdés

Mondjuk ha megtudjátok h a szeretőd más pasival is beszélget, randizgat akkor kiakadtok, vagy elfogadjátok?

Esetleg féltékenyek lesztek?


2020. jan. 19. 23:38
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
94%
Engem nem zavar.
2020. jan. 19. 23:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
73%
Nem zavar ha ismerkedik, beszélget más férfiakkal, de azt ellenben nem tolerálnám, hogy mással is összejárjon/találkozgasson. Ha valakivel összeismerkedett akkor semmi gond, csak legyen benne annyi, hogy véget vet annak ami köztünk van.
2020. jan. 19. 23:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
61%

Nem lennék az illetve nem lehetnék hiszen csak szexkapcsolat!

Felvetnek neki egy harmast inkább!

2020. jan. 19. 23:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim válasza:
45%

Én már jártam így...

Volt egy partnerem akivel összejártunk és én három napra rá az utolsó talink után írtam neki hogy este szeretnék ezt azt aztán közölte hogy hát most a netről össze szedett egy srácot és amig el nem dől mi lesz köztük addig nem erőlteti velem... azóta együtt élnek vagy tudomis én mi van vele

Furcsáltam hogy mi történthetett pedig el élvezett egy óriásit az utolsónál, csak hát már vágyott egy kapcsolatra ami nekem akkor nem fért bele


23/F

2020. jan. 19. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 A kérdező kommentje:

#2

Még akkor is ha neked több szeretőd lenne mellette?

2020. jan. 19. 23:54
 6/14 anonim ***** válasza:
64%

Ha csak arról van szó h összejártok dugni akkor semmi ok nem lenne a féltékenységre szerintem, hisz nem vagytok egy pár, viszont ha emiatt elkap a féltékenység akkor lehet, hogy inkább ösze kéne jönnöd vele.

Engem spec nem zavar ha az összejárós "csajomat" más is dugja, hiszen csak szexelni járunk össze heti 1x 2x de ellenben annyit azért elvárok tőle, hogy ha szét dobja a lábait egy egy éjszakás kalandra valakinek akkor használjanak gumit. Nem akarok elkapni tőle semmit, és ez az egyezség kölcsönös (mi pl nm használunk, mert régóta használjuk egymást)

2020. jan. 20. 00:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
Ahogy a #2 írta. Ha én találok vakakit én is közlöm korrekt módon.
2020. jan. 20. 00:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
67%

Bevallom őszintén, zavarna és féltékeny is lennék. De nem biztos, hogy ezt el is mondanám. Talán a legelején tisztáznám vele, hogy ilyesmikről ne beszéljen, nem akarok tudni róla, ne mesélje el. És ha nem tudok róla és nem érzem hanyagolva magam, akkor nem lenne semmi rossz érzésem. Ez nálam tipikusan az az eset, hogy amit nem tudok, nem fáj...

48Ffi

2020. jan. 20. 00:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
45%
Nem. Ez szerintem alapeset az ilyen viszonynál. 20L biztosan gondolkodik hivatalos kapcsolatban + esetleg gyerekek. (Ha több szexkapcsolatot keresne akkor meg vagyok olyan perverz, hogy részletesen szeretném tudni a részleteket:-)
2020. jan. 20. 00:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
81%
Attl függ mit beszéltünk meg. Ha pl gumi nélkül van szex akkor alap hogy xsak egymássak.
2020. jan. 20. 00:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!