Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért zavar, ha a volt barátom...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért zavar, ha a volt barátom ismerkedik lányokkal?

Figyelt kérdés

Már egy ideje szakítottunk( 2 évig voltunk együtt), és nem vagyok szerelmes belé, ez biztos, de valamiért mégis annyira zavar, ha arra gondolok, hogy van barátnője, vagy megismerkedik valakivel, abból a célból, hogy összejöjjön vele :S

Én nem békülnék ki vele, nem lennék vele újra együtt, de akkor miért érdekel, hogy van e valakije vagy nem??? Egyébként jóban vagyunk, barátok vagyunk. És azt sem szeretném, ha ő bármit is akarna tőlem. Csak azt nem értem, hogy akkor miért idegesít, h neki esetleg van kapcsolata. Ti hogy vagytok ezzel?


2009. dec. 25. 19:45
 1/5 anonim ***** válasza:
54%
Mert még érdekel. Hiába mondogatod hogy téged már nem, de ezek szerint mégis. Én is 2 évet voltam eggyütt barátnőmmel, hát nagyívben teszek rá kivel kavar, tehát engem abszolút nem érdekel. De a szakítás után 2-3 hónappal még nagyon is érdekelt. Azóta eltelt 2 év, le..arom.
2009. dec. 25. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

19:59-es: te mennyi idős vagy?

amúgy szerintem is még érdekel a pasi. ha bevallod magadnak ha nem

2009. dec. 25. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Nekem is hasonló a helyzetem,csak én nem a "mostani" exemet,hanem az előtte lévő exemet féltem...nem vagyok jóba vele,utál ő is engem,én is őt..mégis féltékeny vagyok,mikor mindig Myvipről meg Iwiwről megtudom,hogy csaja van,vagy mondja a barátnőm,aki neki is a haverja..még a barátnőmre is képes voltam féltékenykedni,de ő csak haverja..engem is nagyon zavar ez az egész...ENGEM AZÉRT ZAVAR,MERTMÉG MINDIG SZERETEM ÉS VISSZA AKAROM KAPNI AZT A FIÚT,IMÁDOM,SOK MINDENT MEGTENNÉK ÉRTE!!!^^
2009. dec. 25. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
21.13-as miért érdekel? Talán azt gondolod az egyik exed vagyok?:DDD
2009. dec. 25. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
22:41-es: jó gondolat, csak nem az enyém, hanem a testvéremé. :D
2009. dec. 26. 03:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!