Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Kit zavar, ha az, akivel...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kit zavar, ha az, akivel ismerkedik, meghagyja a Face idővonalán a korábbi kapcsolatából származó ölelkezős képeket?

Figyelt kérdés

Ezek a személyes vagy diszkrét képek mennyire valók szerintetek a kirakatba, miután az illető hölgyet ez a pasi elhagyta, és ő maga is azt mondja, hogy nem volt ez neki egyáltalán nagy lelki trauma (3 hónapig tartott)?

Közben más hiteles forrásból tudom, hogy mégis az volt, mivel ez a pasi őt igencsak elbűvölte és azt is mondja, hogy csak jót tud róla mondani.



2017. ápr. 11. 12:01
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
84%
Engem zavarna. Hogy régen feltette, az OK, hogy nem szakította meg a kapcsolatot az exszel az is OK (értsd nem tiltotta le, vagy törölte stb.), de a közös szerelmes képeket akkor kellene legkésőbb leszedni, amikor újra ismerkedni kezd.
2017. ápr. 11. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
0%
Jujj, az embereknek múltja van! De nagy dolog!
2017. ápr. 11. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 A kérdező kommentje:
Az rendbe van, hogy múltunk van, ezt a múltat nem biztos, hogy diszkrét képekkel és ráadásul nyilvánosan kellene hirdetni akkor is, amikor állítása szerint már lezárta azt a kapcsolatát. Ez hasonló, mintha a szobája falán díszelegnének ezek a fotók. Bemegy az új udvarló, vajon mennyire örül neki?
2017. ápr. 11. 12:32
 4/21 anonim ***** válasza:

Engem zavarna! Páromat zavarná

Exemmel közös ismerősünk fényképei közt meg vagyunk jelölve,szilveszteri közös képen..bár exem tiltott,én meg töröltem a megjelölést a képről így nincs kit zavarjon! Nem kérhetem a közös ismerőst hogy törölje a képet,mert nem csak én vagyok rajta illetve az ex

2017. ápr. 11. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 A kérdező kommentje:
Igen, ez is teljesen érthető.
2017. ápr. 11. 12:51
 6/21 anonim ***** válasza:
60%

Engem nem érdekel, ha gyerekes, Facebookról szedje le az exével készült közös képeket.


Tőlem tárolhatja gépen, ha jól esik neki, néha nosztalgiázhat rajta, de olyan felületen, amit bárki láthat, számomra megalázó, ha pl saját közös képeink mellett ott virít az ex képe.


Ha ez felettébb megterhelő számára, akkor teszek neki egy szívességet és nem kényszerítem rá, mivel magamtól továbbállok.


De különben ilyen még sosem történt velem, csak másokkal láttam néha olyat, hogy a volt pár képe még elérhető volt, és nem lustaságból nem törölték. És szerintem ez megalázó.

25L

2017. ápr. 11. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:
0%

Én mindig meghagyom, mert szeretek dicsekedni vele (ilyen módon is, finoman, visszafogottan), hogy milyen szép nők voltak már az életemben. Miért titkolnám hogy egy ilyen jó csajom volt korábban? Amúgy személyesen még soha egy panaszt sem kaptam emiatt más nőktől.


25/F

2017. ápr. 11. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:
50%

Én becsülettel bevallom életemben nem néztem még végig senki fényképeit. Lehet páromnak is vannak fönn képei a volt barátnőivel és most még arra se mernék megesküdni hogy nekem nincs bár ölelkezős nagy valószínűség szerint nincs mert én soha nem töltök föl képet és nem emlékszem hogy került volna fel akkoriban ilyen kép az exem oldaláról. Mindenesetre nem zavarna a dolog. Én a face irányába teljesen érdektelen vagyok. Még a kacsolatban címkét is csak a párom kedvéért dobtam fel és ha véletlen szakítunk lehet el is felejtem leszedni (az előzőnél így volt)

Szerintem gyerekes dolog ezen fennakadni. Akkor azon is ki kéne akadni ha egy mappába menti a közös képeket az előző párjaiéval vagy ha egy fénykép albumba kerülnek be? Legalábbis számomra ezekkel egyenértékű a face.

2017. ápr. 11. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:
50%
Mi alig használjuk a facebookot, párom két éve regisztrált. Nem szoktunk felrakni puszilkozós képeket, mert mi magunkban csókolózunk. :D
2017. ápr. 11. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:

nem kezdünk olyan nővel akinek nincs lezárva az ex-téma!


Fészbúkon kint a kép = nincs lezárva!

2017. ápr. 11. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!