Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Megengednéd, hogy nálad...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Megengednéd, hogy nálad lakjon egy ideig?

Figyelt kérdés

A volt barátnőmmel azért szakítottunk, mert már nem szeretett. A szakításnál eléggé összevesztünk, 7-8 hónapja nem is beszéltünk egymással.


Tegnap felkeresett. Elmondta, hogy összejött valakivel, nagyon hamar összeköltöztek, de most szakítottak kb. 4 hónap után. Nincs hova mennie, csak haza tudna menni, de nem akar, mert az apjával nem jó a kapcsolata. Jelenleg nincs munkája, nincs lakása, barátnője nincs, szóval ezért keresett meg. Szerinte én vagyok annyira rendes, és szeretem annyira, hogy segítsek rajta.


Nekem a szakítás óta jobb lett, míg ő még mindig ott tart, ahol 3 évvel ezelőtt is. Tanulni nem akar, munkahelyeit egyiket sem szerette, így folyamatosan váltogatja, apjával mégmindig nem jó a kapcsolata. Amikor szerelmes voltam belé, akkor emiatt ezekkel nem foglalkoztam, de most sajnáltam. Így tegnap igent mondtam.


Te mit tettél volna?


2020. jan. 20. 12:59
1 2
 11/20 anonim ***** válasza:
100%
Isten ments. Menekülj. Ilyenkor jó lennél.
2020. jan. 20. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 anonim ***** válasza:
100%
Nem, menjen ahova akar.
2020. jan. 20. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 A kérdező kommentje:

A részemről nem táncol vissza, mert nem kezdeném újra vele. Nem érzek már semmit sem iránta, csak baráti segítséget adok neki.


Lehúzni sem fog, mert nem fogom finanszírozni. Kikötöttem neki, hogy csak átmeneti megoldás, maradhat egy ideig, de azalatt találjon más helyet ahova elmehet.


Alakulni alakul egy kapcsolat egy intelligens, kedves lánnyal, neki elmondtam ezt. Nem tetszett annyira neki, de azt értékelte, hogy őszinte voltam. Neki megígértem, hogy nem fogok játszani vele, tényleg nincs köztünk semmi, csak segíteni akarok rajta.


Nem érzem emiatt lúzernek magam.


Köszönöm az eddigi hozzászólásokat. Ha van még valakinek véleménye, szívesen elolvasom.


Ami lemaradt, hogy én 22 vagyok, a volt barátnőm 21.

2020. jan. 20. 14:15
 14/20 anonim ***** válasza:
18%
Nemet kellett volna mondanod, de te emberséges döntést hoztál. Szeritnem nem vagy lúzer, viszont szabj neki egy szűk határidőt, hogy pl. 2 hete van új helyet találni. Béküljön ki az apjával, találjon egy kiadó szobát, oldja meg. 2 hét múlva rakd ki szó szerint, ha magától nem megy. De ha hagyod magad, a nyakadon fog maradni.
2020. jan. 20. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 anonim ***** válasza:
91%

Felőlem mehetne a híd alá.

Nem vennék egy koloncot a nyakamba.

2020. jan. 20. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 anonim ***** válasza:
100%
Remélem tisztáztad vele hogy a mostani alakulo kapcsolat nem fog várakozni miatta és bármikor viszed magadhoz a mostani lányt mert én a lány helyébe biztos otthagynálak ha azt mondanád hogy addig nem mehetek hozzád míg ő ott van mert ugye csak baráti segítség de a csaj miután szakítottatok annyira maga alatt volt hogy össze is költözött 4 hónapra az újjal akivel nem jött össze. Nem érzed hogy így nem fer?
2020. jan. 20. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 Estádio de Felchút ***** válasza:
100%

JAJBÄZMEG...

NEM!!!

2020. jan. 20. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 LazyJones ***** válasza:
0%
Mivel egyszobás lakásban élek asszonnyal, így esélye nem lenne odajönni. Ha egyedül élnék, és nagyobb lenne a lakás akár csak egy fél szobával is, valószínűleg megengedném neki. Akármi is történt, valamikor szerettem, és fontos volt nekem, ráadásul ha bajban van, amúgy is görénység lenne, ha nem segítenék nrki ilyen apróságban.
2020. jan. 20. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 anonim ***** válasza:
80%

Én nemet mondtam volna!

Ha jelenleg nincs munkája, akkor a következő hetekben miből fogja fenntartani magát? A leírtak alapján nem hiszem, hogy van félretett pénze, mert akkor ment volna pár napra szállodába vagy keresett volna gyorsan egy kiadó szobát. Vagy úgy gondolja, hogy majd te fogsz addig mindent finanszírozni? Az egy dolog, hogy te nem akarsz már semmit, csak nehogy bekavarjon az alakuló kapcsolatodban..

2020. jan. 20. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 anonim ***** válasza:
80%

A te helyedben nem fogadtam volna be. Elvégre nem fenyegeti az a veszély, hogy az utcára kerüljön, ott vannak a szülei. Az egy dolog, hogy nem jó a kapcsolata az apjával, de bajban azért csak összetart már a család egy kicsit. Értem én, hogy jó fej, meg emberséges akartál lenni, de könnyen a most alakuló kapcsolatod végét jelentheti, hogy befogadtad. Vigyázz vele.


De nézzük elméleti síkon kicsit a történetet. Ha magamról lenne szó, csak akkor fogadtam volna be talán, ha egyedül élek, nincs párom, és lenne reális esély, hogy ez átmeneti. Mert a leírtakból nem úgy tűnik, hogy átmeneti lenne. Mégis miből tartaná el magát, miből fizetne majd albérletet, ha mindig így állt a munkához, élt bele a vakvilágba, hogy lesz, ami lesz. Az embernek legyen már annyi felelősségtudata, hogy ne kockáztassa az utcára kerülést.

2020. jan. 20. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!