Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Nektek is feltűnt, hogy itt...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nektek is feltűnt, hogy itt igen sok Egyetemista ("jobb esetben") ossza az észt az életrôl. Fôként nôktöl hallom, hogy elvárják a pasitôl, hogy 25 éves kortol lakjon kűlôn. Sporoljon saját lakásra is emellett?

Figyelt kérdés

Sztm amîg az iskolapadba ûl ,addig ne osza az észt ,hogy mit hogyan.

Majd ha megkapja az àlom melôt jô fîzetéssel ,kûlôn lakik és sporol ,van kocsija stb...


2017. aug. 9. 16:29
1 2 3
 1/22 A kérdező kommentje:

A màsik meg hogy a legtôbb Egyetemista lenézi a màsikat.

Igen nagyra van magàval (azt még megértem aki nem bûfészakra jàr ,hogy bûszke)

2017. aug. 9. 16:30
 2/22 anonim ***** válasza:
44%
Oké, hogy még nem dolgozik, de ettől még gondolhat a jövőjére...25 éves kortól pedig nem nagy kunszt már külön lakni.
2017. aug. 9. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim ***** válasza:
44%

Elvárogatni úgy, hogy csak rábök a neki megfelelőre, aztán beleülni a kényelembe az könnyű. Gondolom nem esik jól neki megdolgozni ezekért, ez ugye a "férfi dolga", biztosítsa a jólétet, cserébe kap friss pipihusit...


Hát kérem, a feminizmus csak addig tart ugye, amíg nem kell egy zongorát felcipelni a tizedikre.


Hogy a pasas mégis hogyan teremtse elő ezeket az összegeket, azt rugalmasan kezelik az ilyen nőcskék. Ahogy akarja! Spóroljon, kolduljon, vegyen fel hitelt, úgyse neki kell visszafizetni. Ha majd jön a bank tartani a markát, csajszi szépen odébbtipeg egy tehetősebb kan mellé, a hősünk meg évtizedekig nyöghet az adósságspirálban.

2017. aug. 9. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 anonim ***** válasza:
51%

Te is ülhettél volna az iskolapadban, ilyen helyesírással fogalmam sincs, hogyan érettségiztél le, semmi okod kötekedni az egyetemistákkal.

25 fölött miért lakna az ember a szüleivel?

2017. aug. 9. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 anonim ***** válasza:
49%
#3 egyetemista lányokról beszélünk, egyetemet végezni talán nem nagy munka? Ha csak beleülnének a kényelembe, akkor nem tanulnának végig éveket...
2017. aug. 9. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 anonim ***** válasza:
88%
Igen. Amikor én is egyetemista voltam, még mindent rózsaszínben láttam, azt hittem, a világ olyan, ahogy elénk tárják, ahogy ránk akarják erőszakolni. Hogy minden karikacsapásra megy és azonnal megoldható. De ez nem így működik. Most még benne vannak a rendszerben, az úgymond eltartja őket, no meg a szüleik is. Majd, miután lediplomáznak és megkapják az első pofonokat az életben, pl. akár azt is, hogy normális álláshoz sem olyan könnyű jutni, mint ahogy hiszik, hiába ilyen-olyan diploma, akkor talán kicsit elgondolkodnak sokan, hogyan is működnek a dolgok. Ráadásul elég sok egyetemista azért él ilyen rózsaszín vattacukros világban, mert azt hiszi, mindig ott lesz a gazdag vállalkozó apuci és anyuci, akik majd aláteszik a kocsit, házat. Nem lesz ott mindig, és majd akkor kell megmutatnia, hogy mennyi tehetség, akarat van benne, hogy fenntartsa magának a megszokott életszínvonalat.
2017. aug. 9. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 anonim ***** válasza:
55%
Mert elkényeztetett phitsák! Írni bármit lehet,lehetséges csak 8 osztályuk van.Egyetemista ha komoly szakra jár,nincs ideje,ereje itt válaszolgatni.
2017. aug. 9. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 anonim ***** válasza:
60%
Mesterdiplomám van, a második nyelvet tanulom, dolgozok, gyereket nevelek és néha kikapcsolódásból itt szoktam válaszolgatni...kövezzetek meg érte!
2017. aug. 9. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 A kérdező kommentje:

4 ,igen ûlhettem volna ,felis vettek két Fôiskolàra. Nekem màs terveim voltak. Bejôttem a dolgok ,én 19éves korom ôta kûlôn lakok. Megvan mindenem ,az àtlagnàl jobban élek.

Ink dolgozok ott ,ahol jôl is érzem magam és többet keresek vele mint sok Egyetemista.

Én nem azt mondtam ,hogy a tanulàs kônnyû! Nincs azonkivûl bajom vele ,hogy sokan elszàltak maguktôl. Mondjuk ez se hàtràltat semmiben. Ausztriàba pl nincs ilyen mentalîtàs.

Volt pàr osztàlytàrsam ,fûû Egyetemre jàrok ,aztàn àlandôan kérdik ,hogy nem e tudok kint pultos ,konyhai kisegîtô melôt ,mert jobban fîzet mint a Diplomàs melojuk.

2017. aug. 9. 17:27
 10/22 anonim ***** válasza:
100%
#5, attól hogy egyetemet végez, még nem lesz automatische munkája is.
2017. aug. 9. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!