Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Adjatok tippet. Miért vagyok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Adjatok tippet. Miért vagyok magányos, míg más boldog kapcsolatban van akadályok ellenére is? Több lenn.

Figyelt kérdés

Na az egyetemen 2 vizsgám volt. Ahogy ott várakozgattam, tanulgattam, felfigyeltem egy srácra. Magas, vékony, intelligensnek és nyugodt vérmérsékletűnek tűnő volt, szemüveges, helyes. Olvasott, de nem tananyagot, regényt. Összeszedtem magam, mobdom bincs mit veszteni. Elmentem vöccenteni, utána az asztalához ültem. Megszólítottam valami indokkal, dumálni kezdtünk legnagyobb örömömre. De aztán semmi perc alatt megtudtam, hogy nem is oda jár, eleve nem is Magyarországon lakik, hanem Németországban. Csak néztem, mi a szar. Kérdeztem, hogy akkor meg mit keres itt? A barátnőjét várja. Ezután a távkapcsolat lett a téma, elvileg a csaj amint végez, kiköltözik hozzá. Később megjött a csaj is, átlagos, magasabb csaj, elmentek. Olyan aranyosak voltak együtt, aranyos volt a csaj is. Azóta extra magányosnak értem magam.

Egyesek tök boldogok, és még akadályok ellenére is (pl. távolság), kitart a kapcsolatuk, szerelmesek. Mások meg tök magányosak.


2020. jan. 21. 16:46
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
A magány, ahogy minden fájdalom és negativitás abból ered, hogy ellenállsz a jelennek, és elvárásokat támasztasz vele szemben. Ha mindig tökéletesen elfogadnád a jelent, akkor ugyan milyen problémád lenne? Semmilyen.
2020. jan. 21. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Saját boldogságodat keressed, ne másét irigyeld.
2020. jan. 21. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Hamarosan majd jön egy srác, akinek Te jelented a legszebb nőt.
2020. jan. 21. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%

Nincs ebben semmi különös, látod hogy nem harapta le a fejedet. Legközelebb is nyugodtan odamehetsz ahhoz aki szimpatikus, ezzel máris sokkal többet elértél mint sok más lány aki csak vár a sültgalambra. :)


Szóval csak így tovább!

2020. jan. 21. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!