Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Kapcsolatban, együttélésnél...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kapcsolatban, együttélésnél elég csak az erős szimpátia, lelki szeretet, tisztelet?

Figyelt kérdés

Én közel 6 évig éltem együtt a párommal.. soha nem mondta,hogy jóképű csávó vagyok,de azt sem,hogy miért van velem? Amikor megkérdeztem ezt csak mosolyogva annyit mondott,hogy nem tudom.

Hazudnék ha nem lettek volna szenvedélyes vad ágycsatáink,hm.. ha bele gondolok,hogy milyen kielégülést okoztam neki minden bajom van, hiányzik. De ha nem voltam jó csávó(mivel soha nem mondta),akkor miért volt kegyetlenül féltékeny minden nőre?

Mondjuk 186 centi vagyok 100 kg-al, sötét szemekkel.. fene tudja. Lehet,hogy csak lelki támasz voltam neki azért voltunk együtt?


2020. jan. 17. 23:04
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
Az jó, ha a másik azt sem tudja, miért van veled. Nem csoda, hogy már nincs. Mindenkinek másra van szüksége egy kapcsolatban, de azért úgy 50 éves kor altt általában kell vonzódás is.
2020. jan. 17. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:

Olyan kategória létezik,hogy nagyon erős barátság extrával, és hatalmas tisztelet a másik felé mondjuk a műveltsége,szerénysége miatt?

Azt azért hozzá kell tennem,hogy án voltam a fiatalabb 10 évvel. De egyáltalán nem látszódott meg mivel ugyebár nem egy alscsony vékonybélbél vagyok.

2020. jan. 17. 23:18
 3/13 anonim ***** válasza:
100%
Igaz szerelemnek nincs oka. Ha megkérdeznék miért vagyok szerelmes én is azt mondom, nem tudom csak tudom,hogy így érzek,de az okát nem. 26N
2020. jan. 17. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
24%
Egy női taktika, hogy nem dicsérik túl a pasit, nehogy elbízza magát és más nőknél is szerencsét próbáljon a felturbózott önbizalomból kifolyólag. Na, most már tudod a titkot. Ha nem tartott volna jó pasinak, nem lett volna rád féltékeny.
2020. jan. 17. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:
Ja.. szerintem is inkább direkt lefokozott,hogy ne bízzam el magam, de egyébként én soha nem voltam ilyen. Szerénységem határtalan.
2020. jan. 17. 23:30
 6/13 A kérdező kommentje:

Amikor sokszor vitáztunk mert minden baja volt velem..(de szerintem saját önmaga harcát vívta a kapuzárási pánikkal) ahogy írtam is korábban..megkérdeztem,hogy akkor minek vagyunk együtt, mit szeretsz bennem..?

És ilyenkor adta a választ őszinte arccal kis mosollyal a szája sarkában,hogy még ő se tudja,fogalma sincs!

2020. jan. 17. 23:33
 7/13 A kérdező kommentje:

De így bele gondolva megmosolygom az imádott exemet,mert mindig féltékenykedett és enyhén alázott..

Pl: A szomszéd lánnyal néha váltottam pár szót..este meg már megkaptam,hogy ne ringassam magam álomba mert a szomszéd Marcsikának én egyáltalán nem tetszek cssk tudjak róla.. meg,hogy hiába mosolyogtunk egymásra a pénztáros csajjal, tuti nem tetszek neki mert neki egy gyönyörű kigyúrt férje van.. meg ilyesmik.

2020. jan. 17. 23:42
 8/13 anonim ***** válasza:
100%

Szeretett teged. A vonzodast,szimpatiat nem ehet megmagyarazni konkretunokkal.


Nekem volt olyan pasim 187 cm ,100 kg,(kigyurt) h en rondanak tartottam,de nagyon vonzostam hozza,nagyon bejott a sebhelyes ragyas arca is es meg gyereket is vallaltam volna annyira szerettem. Nem tudtam konkretunokat mondani,de mindennel jobban szerettem vele lenni a pomazi hazaban. (Szulokkel lakott,nem laktunk egyutt.) Sose mondtam neki,hogy helyes.

2020. jan. 17. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 peca1000 ***** válasza:
100%

Az asszony sem tudja minek van velem, pedig lassan már 13 éve együtt élünk.


Klasszisokkal jobbak voltak az exei nálam, szinte mindenben.


De mégis kiharcolta magának, hogy vegyem el, és szépen megvagyunk.


Nem kell túl agyalni, ez van. :)


Szerintem az, hogy jóval fiatalabb voltál nála, és jól megkupakoltad, az nála elég volt egy ideig.

2020. jan. 17. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:

Egyébként egyáltalán nem vagyok ronda sokksl több barátnőim lettek volna mint amennyi ténylegesen volt,de ez modt mindegy.

Hm.. igen. Csak az a baj,hogy a szakításunk is olyan semmilyen volt. Nem is tudjuk,hogy konkrétan miért történt..,!

Vagy legalább mondaná azt akár hazudhatna is,hogy semmit nem érez irántam,nem szeret stb.. de semmit.. mert még csak nem is beszél velem. Mintha nem is léteznék. Ez így sokkal rosszabb. Vagy azt akarja,hogy haragudjak meg rá és vegyem észre ezt a mesterkélt közönyt??

2020. jan. 17. 23:56
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!