Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hol és hogyan ismerted meg a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hol és hogyan ismerted meg a jelenlegi párodat?

Figyelt kérdés
Első sorban a 20 és 25 közötti korosztály tagjaira lennék kíváncsi, azért kérdezem mert kíváncsi vagyok, hogy hogyan szoktak a fistalok ismerkedni
2020. jan. 21. 21:19
 1/7 anonim ***** válasza:
11%

Tinderen, még jó pár éve. Akkor 22-23 voltam.


Amúgy szerintem az ismerőseim 80%-a fennvan Tinderen és ott ismerkedik. A baráti körben a párok fele kb onnan jött össze. A másik felük egyetemről és más barátok barátjával.

2020. jan. 21. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim válasza:
67%

Tanulóként sokat mentem segíteni édesapámnak a vállalkozásában. Egy nap egy családhoz ment dolgozni a közeli faluba. Ott ismerkedtem meg a párommal, aki már a férjem és gyermekem apja.

24 éves L

2020. jan. 21. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Egy közösségi oldalon (donna.hu) ismertem meg a páromat 7 éve, azóta is együtt vagyunk.

4 és fél évig 200 km-es távkapcsolatban voltunk, utána ő költözött az én városomba.


Ő 35F, én 29N

2020. jan. 21. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
80%

Színházban.

Két barátnőmmel mentem, ő pedig egy haverjával, és pont mellettünk volt helyük (vagyis én és az akkor még nem barátom egymás mellett ültünk). Hallottam, hogy az egyik kedvenc írómról beszélnek és muszáj volt hozzászólnom. Az előadás kezdetéig beszéltünk, majd a szünet alatt is Az előadás végeztével elérhetőséget cseréltem vele, majd három nappal később találkoztunk.

20/L

2020. jan. 21. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim válasza:
Közös ismerős által egy házibuliban. Egyikünk se gondolta, hogy bármi is lehet belőle mivel 1200 km-re lakott tőlem. Azóta eltelt 4 év és hamarosan megszületik az első gyermekünk.
2020. jan. 22. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Elso baratomat egyetemről,par embert neg onnan ismertem meg amibol vegul nem alakult ki kapcsolat. Masodik baratomat Tinderrol, a mostanit az okcupidrol. Ismerkedtem offline is ket sraccal a ketto kozott de mivel uj varosban lakol es a munkahelyemen nagyreszt nok vannak, nem konnyu ismerkedni maskent.
2020. jan. 22. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Házibuliban

Életem első házibulija volt és összemelegedtem a házigazdával🥰

21/N

2020. jan. 22. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!