Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ti feladnátok a jelenlegi nem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti feladnátok a jelenlegi nem rossz, de nem is az amire vágytok eleteteket a parotokert?

Figyelt kérdés
1 éve vagyunk együtt és szeretne, ha osszekoltoznenk. Viszont 200kmre lakunk egymástól. Nekem jó munkám van itt, de már úgy gondolkodom, hogy családot szeretnék és boldog életet, amit nem a fővárosban képzelek el. Viszont félek felmondani a munkahelyemen, mert tényleg nem biztos hogy találnék meg egy ilyet, ahol megbecsulnek és meg is fizetnek. Viszont ahol ő lakik nem ismerek senkit, egy teljesen új élet lenne. 29L

2019. nov. 18. 17:54
 1/10 anonim ***** válasza:
Ezt neked kell eldontened. Ha en biztos lennek benne ha o az igazi akkor feladnam . Ha ketelyeim lennenek, akkor nem
2019. nov. 18. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
21%
Dehogy mennék el. Elmennél egy rudiért a világ végére?.... Ne legyél már bohóc.. A fővárosban jól fizetnek, vidéken semmit.
2019. nov. 18. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
0%

Nem, mert engem a párom nem tudna eltartani ha gond van így nem szivatom magam

A családért feladtam a nyaralasokat autókat vitorlazast hetekig, nem kezdenek új életet máshol.

Páromnak még volt munkahelye fizetése azt ennyi.


Így O költözött ide

2019. nov. 18. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:

Ha ez most olyan amilyet nem akarsz, amaz meg olyan több szempontból is, amilyet akarsz, akkor mégis mi a kérdés?

Ha nem úgy alakul is visszaengednek budapestre nem? :)

2019. nov. 18. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Ha valóban nem itt szeretnél élni, a párodtol függetlenül, akkor koltozz, ellenkező esetben ne. Jöjjön ő ide.
2019. nov. 18. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Ha nem a fővárosban képzeled el a jövőd és megvan az igazi párod és vele szeretnél családot alapítani akkor mi itt a kérdés?Ami aggasztó kicsit hogy még csak 1éve vagytok együtt azt is távkapcsolatban.Ez így nem teljesen jó.
2019. nov. 18. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

Itt egyedül a sorrend az ami nem mindegy. Úgy nem költözünk sehova, hogy azt se tudod lesz-e ott munkád. Előbb legyen munkalehetőséged, szimpatikus cég akik alkalmaznának, legalább néhány interjú legyen. Úgy, hogy se kutyád se macskád a másik városban nem szabad egyik napról a másikra odabútorozni. Az lehet, hogy pár hónapig elvagytok a megtakarításodból de ha hónapokig nem találsz munkát akkor nagyon nehéz lesz megélni.

Én is messzire költöztem de csak azután, hogy megfelelően megismertem a várost, lett pár ismerősöm meg barátom és egy olyan munkahely ahol tudtam, hogy kelleni fogok. Nulla alappal nem költöztem volna.

2019. nov. 18. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
51%
Vagy másik lehetőség. Ugyebár azt mondod hogy családot szeretnel? Mi lenne ha ráállnátok a dolgokra. Ha kismama leszel nem kell felmondani a mostani munkahelyeden. Ugyanakkor oda költözhetsz a párodhoz S míg babazol és egyebek legalább biztosítva vagy. S lesz időd évek alatt ott helyben találni új munkát. Én tuti így tennék.:)
2019. nov. 18. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Én fordítva tettem. A párkapcsolatomat adtam fel új munkalehetőség miatt. A mai napig nem bánom, hogy akkor így döntöttem.

Neked kell érezned, hogy mi mit ér az életedben. Ha úgyérzed, hogy működne vele, akkor miért ne költözhetnél? Legyen ott munkahelyed, ami tetszene, majd szedd össze magad és menj, ha így látod jónak. A többit majd az élet megoldja.

Egy elgondolkodtató kérdés:

Ha most a párod és a munkád között kéne választani, melyiket választanád? Élsz a pároddal és legalább megadjátok a lehetőségét a közös családalapításnak, vagy lemondasz erről a lehetőségről kitudja... talán örökre. És élsz a munkádnak tovább?

2019. nov. 18. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
#8 Ezt ugye te sem gondoltad komolyan, hogy egy 1 éves járogatásba ami ráadásul távkapcsolat és még együtt sem éltek vállaljon valaki gyereket??? Jézus úr isten...
2019. nov. 18. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!