Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogyan szólítsak le egy lányt...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan szólítsak le egy lányt az utcán, amikor sétálok? 17F

Figyelt kérdés
Hála Istennek már egyre kevesebb gondot okoz leszólítani egy lányt, sőt, ha kedves és aranyos, akkor még élvezem is! :D Viszont ha kőbunkó, primitív kis ..., akkor természetesen nem... :( Ugyanis én eddig kb 10 lánynál kezdeményeztem, ebből 3 volt olyan, akiben volt emberség és alázat, a többi lányt nem kívánom minősíteni... :( Egyszerűen elkeserítő, mennyire gonosz tud lenni egy lány... Sajnos még nem volt dolgom lánnyal, mert mindig visszautasítanak. :( De sokan mellettem állnak és ez segít az önbizalmamnak rengeteget! :) Szoktam minden nap sétállni és gyakran találkozon csinos fiatal lányokkal az utcán, néha szoktuk is egymást nézni, tegnap rám is mosolygott, de PONT akkor szólalt meg a telója és utána már nem figyelt rám... :P Nem akartam elhnni, de most már mindegy. :P Szerintetek hogyan szólíthatok le lányt az utcán amikor sétálok?
2010. júl. 22. 11:15
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
ezzel én is nagyon nagy gondba voltam mindig :S nem könnyü :S kell hozzá bátorság....és hát tleg a többségök sajnos kis rib... szal nehéz olyan kifogni aki kedves :S
2010. júl. 22. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:

szia cica van gazdád?

16L

2010. júl. 22. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:

11:24


Bizony, bizony. :( Mondtam már feljebb, hogy én 10 lányból mindössze 3 emberségest fogtam ki. A többi meg... Pff... :P

2010. júl. 22. 11:35
 4/13 anonim ***** válasza:
100%

Ez érdekes téma. És úgy látom másoknak is hasonló a véleményük. Valóban, sajnos ma a legtöbb lány bunkó. Nem csoda, ha nem mersz kezdeményezni, vagy belefáradsz.

Ha nem megy az utcán, próbáld más helyen. Parkokban, szórakozóhelyen, neten. Csak tudnod kell hogy más helyen más közegben más emberek vannak és másképp viselkednek.

1. A külső fog meg először. Neked is igényesen kell kinézned. Ápolt, sportos külső a legtöbb lánynak bejön. Azt nem hiszem, hogy vagánykodó srác lennél, de néha egy divatos vagy merész elem is érdekessé tehet 1 férfit a nő számára - gördeszka, sapi, láncok, stb... A lényeg hogy ne játszd meg magad.

2. A viselkedés. Itt is önmagad add. Legyél őszinte, egyenes, de finom. Gondolj arra, hogy a mai világban félelmet kelt bárkiben, ha megszólítják. Van akinél működik a "Szia van kedved beszélgetni?" dolog, van akinél meg kamuszöveg kell kifogásnak, hogy áttörd a zárkózottságát. A kamuszövegeket meg leszólítós dolgokat nem annyira ajánlom, csak ha nagyon lazán adod elő, és ritka hogy egy lány poénosnak tartja.

3. Beszélgetés. A témákat úgy válaszd meg, hogy ne legyen tolakodó. Ha már megszólítottál valakit, ne hagyd hogy habozzon, mert elküld. Mond meg neki mi érdekel, miről szeretnél beszélni vele. Ez már inkább olyan stratégia amit az üzleti életben is használnak. Kellemetlenül hangozhat, de a nőknél a stratégia is fontos, a statisztika, és egyéb számszerű adatok. Ha egy értékes lányt akarsz szerezni, inkább több lánnyal ismerkedj és lassan. Ha csak kufircolni akarsz, hagyd az utcát, merészebb helyeken akár idősebb lányok is nyitottak lesznek rád (akkor is ha nem gondolnád).


A lényeg, hogy ne hagyd abba a próbálkozásokat, figyeld meg hogy milyenek a reakciók, és akkor már tudni fogod, milyen külsejű lánynál milyen szöveg jön be, ki az akit megszólítani se érdemes (habár sose lehet tudni).

Az biztos, ha túl sok energiát és érzést pazarolsz 1 lányra, amíg nincs is köztetek semmi komoly, lehet, hogy elszalasztod azt, aki tényleg hozzád illik.


Remélem hasznos voltam.

2010. júl. 22. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
100%

Elfelejtettem valamit. Ha 1 embernél látsz valami olyat ami kicsit is érdekes lehet, azzal az indokkal szólítsd meg. Pl ha van nála gitár, vagy "rasta hajú", beszélgess vele ezekről, és legyél kíváncsi rá. Az se baj, ha tudod mit jelent rastának lenni, inkább kérdezz és beszéltesd, helyeselj, mutasd neki hogy tetszik amilyen ember. Persze hazudni itt se érdemes. Ha pl nem jönnek be a rockerek, ne erőltesd a blackmetálos csajokat...

Nem akarom sérteni őket, de a legtöbb nő "egoista" szeretik, ha körülöttük forog a világ, kicsit meg kell bolondítani őket, de ne túlságosan. Akkor függővé válnak tőled, mert vágyni fognak arra, hogy beszélgessenek veled, hiszen jól érzik magukat melletted. Néha ők se tudják miért. Ja és egy nőnél ne kezdj elvi vitákba rögtön, a logika nem az erősségük. (T.A.K.) Érzelemközpontúak, ezt tartsd szem előtt. Ha rossz napjuk volt, a tied 2x olyan lesz, ha balul sül el a beszélgetés.

2010. júl. 22. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:

szervusz cnabir(fordítva)!

16/F

2010. júl. 22. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:

11:38, 11:45


Hűű, köszönöm a hasznos tippeket, tényleg sokat segítettél! :D Ám amit a 11:38-ben írtál, hogy "kufircolni" szeretnék, nem kösz, már éppen elég volt nekem a ribizlikből. :P Kellenek a búsnak... Nekem normális lány kell. Az a hét lány, aki ocsmány módon bánt velem, nah, az nem valami jó élmény, de sajnos a lányok hatalmas része ma már kegyetlen és gonosz. :(

2010. júl. 22. 11:57
 8/13 anonim ***** válasza:

"Hé te ott!Bejövős vagy!" xD

Amúgy sztem csak simán köszönj rá,ha visszaköszön akk meg kérd el az msn címét :)


Amúgy azt nem értem,hogy mire jó egy srácnak,ha rámköszön az utcán,de utána meg el se kéri az msn címem v vmi..mi értelme van ennek?xD Vki megmagyarázza?

2010. júl. 22. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:

12:06


Értelme semmi, de az izgulás következtében megfeledkezik elkérni! :D XD XD

2010. júl. 22. 12:12
 10/13 anonim ***** válasza:
Ja jó,köszi,mostmár ezt is tudom:D:DxD
2010. júl. 22. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!