Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek sem normális...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek sem normális dolog az, hogy a nagyanyám szerint csak 1 év múltán lehet azt mondani valakinek hogy "szeretem? " 25/l

Figyelt kérdés

Nagyszüleimmel élek.

Ők a nagyapámmal állítólag csak egy év után tudták azt mondani egymásnak hogy szeretlek..és belém is azt oltogatják, hogy nem mondhatom azt a leendő férjemnek, hogy szeretem,mert ahhoz még csak fél éve ismerjük egymást, hanem csak szerelmes vagyok bele vagy hasonló megfogalmazások..

Mit szóltok hozzá?


2020. jan. 22. 19:42
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
100%
Felejtsd el ezt a baromságot
2020. jan. 22. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
100%
Felesleges ilyen bugyuta szabályokat felállítani.
2020. jan. 22. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
82%

A nagyszüleid a maguk fiatal idejére gondolnak, de azóta eltelt sok évtized. Én alighanem velük egykorú, vagy idősebb vagyok. Annak idején 4 hónapi ismeretség és randizás után súgtam a fülébe a feleségemnek, hogy komoly terveim vannak vele. Aztán azon törtem a fejem, hogy valóban így van-e? Nem hamarkodtam el az ígéretemet? Nem! Ma is a feleségem.

A mai fiatalok bizony sokszor összetévesztik a szeretetet, a szexuális vágyat a szerelemmel ANÉLKÜL, hogy jól, alaposan ismernék a másikat. Aztán pár hónap, 1-2 év után keseregnek, hogy megcsalt, elhagyott és hasonlók. Természetesen - vannak ez alól is kivételek, nem mindenki ilyen, de nagyon-nagyon sok az ilyen.

2020. jan. 22. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 A kérdező kommentje:

A nagyanyám 67 éves a nagyapám pedig 77.

Nekem a mostani párom az első az életemben 25 évesen, de őt is erősen ellenzik, szinte mindenki ellenünk van mert nagy közöttünk a korkülönbség.

Ellenünk vannak, mert olyan tényezők vannak közöttünk ami nekik nem tetszik, viszont én elfogadom, tudok velük élni, és ettől függetlenül szeretem a Kedvesemet.

Ha rajtuk múlna, soha nem volna senkim, mert nekik valahogy senki sem felel meg.

2020. jan. 22. 19:59
 5/21 anonim ***** válasza:
100%
Úristen ezt a marhaságot... Még idősektől is
2020. jan. 22. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
100%

biztos jót akarnak amúgy, de ne figyelj rájuk

attól, hogy nekik akkor úgy volt jó, nem jelenti, hogy neked is az ő példájukat kéne követni

ha úgy érzed, hogy szereted, fél év után egyáltalán nem korai szerintem ezt kimondani

2020. jan. 22. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:
100%
Az ő idejükben a kapcsolatok ritkán szóltak a szerelemről. Inkább csak muszájból házasodtak. Tudom, hogy az ember hajlamos a nagyszüleire úgy tekinteni, hogy jajj de romantikus leéltek együtt 40 évet. De sokszor ebben semmi romantika nincsen, egyszerű emberi ragaszkodás és megszokás van közöttük. Valószínűleg a nagyszüleid sem szerelemből házasodtak, inkább csak azért mert kellett. Ezért kellett ennyire sok idő ahhoz, hogy bármit is érezzenek. Amit éreztek az is inkább egy langyos emberi kötődés volt mint szerelem.
2020. jan. 22. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:
72%

Azt csináld, ami neked tetszik, mert Te sokkal hűségesebb, romantikusabb és szerethetőbb vagy, mint a nagyszüleid.

Azzal, hogy szeretsz valakit (ez isteni parancs), nem szegsz meg semmilyen szabályt vagy hagyományt.

2020. jan. 22. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:
100%

Mond meg nagyanyádnak, hogy az életnek nincs szabálykönyve, forgatókönyve.

Én megmondtam az enyémnek. Nekem is állandóan dirigál, hogy nem vagyok normális, nem élek normális életet, mert nem úgy képzelem el, ahogy ő akarja. Szerinte az se normális, hogy még nincs gyerekem 26 évesen.

De nincs olyan, hogy normális, nem normális, mivel nincs semmilyen törvényszerűség. Mondd meg ezt is neki.

2020. jan. 22. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 A kérdező kommentje:

Nekik sajnos nem lehet semmit mondani, mert számukra minden ember "furcsa". Akinek ütközik a nézete az ő nézetükkel akkor azt ők már "elzavarnák otthonról". Ezért bátran kijelenthetem, náluk vaskalaposabb ember, talán a földön nincs..

Egyébként nagymamám 18 évesen ment férjhez. Akkor a nagyapám már 27 éves volt..De..azért osztja az észt a mai fiatalokról, hogy azoknak miért van párkapcsolatuk ennyi idősen...mert ő már 15 évesen 3 műszakban dolgozott szövödében..a maiak meg még az iskolapadot koptatják..Sajnos engem a szó szoros értelmében már kinyiffantottak gyerekkorom óta, és most pszichológushoz kell járkálnom, és a szorongás ami miattuk körbevett egész életemben visszaütött az egészségemre, mert minden betegség megfog, és lelkileg is megroppantan.A párom, aki segíteni szeretne, az ő segítségét is elvből visszautasítják, mert állítólag nem hozzám való ( természetesen az ő szemszögükből nézve).

2020. jan. 22. 22:52
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!