Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek sem normális...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek sem normális dolog az, hogy a nagyanyám szerint csak 1 év múltán lehet azt mondani valakinek hogy "szeretem? " 25/l

Figyelt kérdés

Nagyszüleimmel élek.

Ők a nagyapámmal állítólag csak egy év után tudták azt mondani egymásnak hogy szeretlek..és belém is azt oltogatják, hogy nem mondhatom azt a leendő férjemnek, hogy szeretem,mert ahhoz még csak fél éve ismerjük egymást, hanem csak szerelmes vagyok bele vagy hasonló megfogalmazások..

Mit szóltok hozzá?


2020. jan. 22. 19:42
1 2 3
 11/21 anonim ***** válasza:
100%

"Nekik sajnos nem lehet semmit mondani, mert számukra minden ember "furcsa""


Tudom, az én nagyanyám is ilyen, de pont ezért kell nekik megmondani, hogy tudjanak arról, hogy nem csak az a valóság létezik, amiben ők hisznek.

Amúgy meg hagyd rá a hülyeségét, ne foglalkozz vele. Ne akard meggyőzni semmiről, csak mondd el, amit mondtam, azt kész. A többi nem a te dolgod.

2020. jan. 22. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/21 anonim ***** válasza:
100%
Van az ismerettségi körömben olyan, akinek a családjában az a "szabály", hogy csak 10 év kapcsolat után házasodhat meg az adott személlyel.. Pedig nem is a nagyszülei nevelik. Nem kell mindenre hallgatni, amit az idősebbek mondanak,ez nem az ő életük, akkor sem ha csak jót akarnak.
2020. jan. 22. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/21 anonim ***** válasza:
18%

1.Hetesnek igaza van.Az O idejukben nem volt szó szerelemről,a házasságok kolcsonos érdekből kottettek. Valószínűleg 1 év után kedveltek meg annyira egymást, hogy ezt a szót arra használták. Fölösleges a maval összehasonlítani.

2. Miért beszeled meg velük, hogy mikor mondod ki, hogy szeretlek? Hogy merülhetett ez fel egyáltalán? Anyámnak se számoltam be soha ilyesmiről. Ez tök magánügy.

3. 25 évesen már bőven felnőtt nő vagy.Miert olyanokkal élsz, akik megkeseritik az életed? Nem tervezed, hogy lassan a saját lábadra állsz?

2020. jan. 23. 00:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/21 A kérdező kommentje:

Mivel ők neveltek fel, velük élek.

Betegség miatt nem tudok jelenleg elmenni innen, sőt munkám sincsen.

A telefonba meg akarva akaratlanul is hallják, ha azt mondom a páromnak, hogy "szeretlek".

Eleve bármilyen telefon beszélgetésünkbe belekötnek, amit véletlenül meghallanak.

Nem mindenkinek van lehetősége már 18 évesen megpatttanni otthonról, főleg az olyanok akik mondjuk valamilyen beütött betegséggel küzdenek...olyannal ami azelőtt nem volt.

2020. jan. 23. 13:12
 15/21 anonim ***** válasza:
66%

Te vagy beteg vagy ők? Hány éves a párod?

25 éves, felnőtt ember vagy, könyörgöm.

2020. jan. 23. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/21 A kérdező kommentje:

Ha nem tudsz értelmezni, és még a 8 általánost sem tudtam kijárni, akkor nagyon sajnálom. Elég gyalázatos.

Így nem ildomos másnak osztani az észt ilyen oldalakon, utolsó hozzászóló.

2020. jan. 23. 14:51
 17/21 A kérdező kommentje:
helyesbítek* tudtad kijárni
2020. jan. 23. 14:54
 18/21 anonim ***** válasza:

Nem értem, hogy miért lazadozol, meg pontozod le a normális válaszokat, amikor ezeket az egyáltalán nem mellékes körülményeket az eredeti kérdésekben véletlenül sem említetted. Úgy látszik, nem a betegseged itt a legnagyobb probléma, hanem agyilag is olyan érett vagy, mint egy óvodás. Tudod, nem az az általános, hogy az ember nagyszülei mindent tudnak a magánéletéről. Sőt, az se ördögtől való dolog, hogy az ember 25 évesen már nem lakik otthon. Ha speciális a helyzetet, és ezért nem úgy elsz,mint az átlag, akkor ne csodálkozzal ha megkérdezik. Ezt megelőzheted azzal, ha leírod. Amúgy engem is, a nagyszüleim neveltek, és ha nem is 18, de 19 évesen volt lehetőségem elköltözni, egyszerűen azért, mert kizártak, és lecserélték a zárat. További szép estét!

#13

2020. jan. 23. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/21 A kérdező kommentje:
A bunkóságod miatt én is kitettelek volna.
2020. jan. 23. 19:47
 20/21 A kérdező kommentje:
Jaaaa, és biztos olyan szép "madárka" lehettél, hogy betelt a pohár,és kész vége. Az embereket nem szokták a rokonaik csak úgy utcára tenni. Elfelejtetted a rossz dolgaidat is mellé írni, amiket mondjuk már nem voltak képesek tolerálni, és ezért azt mondták kívül tágasabb. Nálam szerencsére ilyen nem áll fent, mert tudok viselkedni, nem úgy mint egyesek.
2020. jan. 23. 19:48
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!