Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Nők! Milyen tulajdonságok a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nők! Milyen tulajdonságok a legfontosabbak egy férfiben?

Figyelt kérdés
Es itt nem az egyejszakas kalandokra gondolok, hanem arra hogy akivel el is tudnatok kepzelni a jovotoket, csaladalapitast
2020. jan. 23. 09:10
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
17%

***DISCLAIMER***

amit majd leírnak, annak pont az ellenkezője

2020. jan. 23. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
31%
Rosszfiús, nagyszájú, bunkó, agresszív, figyelmetlen. És lásd hozzá az első választ :)
2020. jan. 23. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim ***** válasza:
96%

*ami nem illik az első vàlaszolóra*


Jo humor(es ember benne van az intelligencia is)

Legyen sajat erdeklodesi kore

Nyitottsag

Határozott, tudja mik a celjai es tesz ertuk

Gerinc, oszinteseg


A többi mar egyeni prefetencia nekem pl ha mas az erdeklodesi terulete mint nekem illetve ha tolerans masokkal szinten fontos

2020. jan. 23. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 anonim ***** válasza:
7%
Ember. Keresd meg a környezetben a legőszintébb nőket és kérdezd meg tőlük. Amilyen válaszokat itt kapni fogsz, azokkal soha nem lesz barátnőd. Az #1-es jól írta: Olyan válaszokat fogsz kapni, amikkel könnyen találhatsz lányt... aki barátzónába tesz.
2020. jan. 23. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 anonim ***** válasza:
69%

Hűség és ehhez tartozóan az is, hogy hülyeségekkel ne kavarja otthon a szart és szítsa a feszültséget akkor se, ha nem csal meg

Talpraesettség

Kitartás

Logikus gondolkodás önérzeteskedés helyett

Rugalmasság

Stabilitás (főleg érzelmileg)

Szavahihetőség

Intelligencia

Gondolkodni akarás

Igényesség

Igenis legyen válogatós, és akit (okkal) választ, ahhoz ragaszkodjon

Lehessen vele tervezni

Akarjon több lenni

Tekintse a kapcsolatot egyenrangúnak, ahol ő is ugyanúgy egyszerre dolgozó ember és háziasszony, mint én

Legyen normális pénzkultúrája

Normális értékrendje

Ne legyen karrierista

Szeressen mozogni

Ne legyen függő vagy könnyen elgyengíthető ilyen jelentéktelen dolgok (vagy emberek) által

Preferáltan introvertált

Kedves, nyugodt természetű

Merjen előttem nyitott lenni és gyengéd

Legyen első helyen számára is a család, ami nálunk gyerek nélkül is családot jelent

Tudjon párban gondolkodni és ne azon pattogjon meg azt kérje ki magának, hogy mellettem nem élhet úgy, mint egy szingli kölök. A kapcsolat ilyen, drágám, más életmódot igényel. Nem tetszik, ne válaszd.

2020. jan. 23. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 anonim ***** válasza:
Okos, értelmes, érdeklődő. Ebből van a legkevesebb.
2020. jan. 23. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 anonim ***** válasza:
75%

Nagyon sok dolognak kell stimmelnie ahhoz, hogy egy férfit el tudjak képzelni a férjemként, a leendő gyermekem apjaként.


1. Intelligencia. Fontos, hogy képes legyen logikusan gondolkodni. Nem kell feltétlenül műveltnek lennie, de nem árt, ha van olyan terület, ami érdekli és amihez ért is. Legyen képes logikus érvelésre, legyenek önálló gondolatai, amiket meg is tud fogalmazni, legyen saját véleménye a dolgokról.

2. Hasonló legyen a humorunk. Tudjak vele nevetni, értékeljük egymás poénjait.

3. Legyen valami közös érdeklődési körünk, amivel akár együtt is tudunk foglalkozni. Nyilván nem kell mindenben passzolni, nyugodtan lehet olyan hobbija, ami engem kevésbé érdekel, de kell, hogy legyen közös pont.

4. Lehetőleg ne legyen súlyosabb káros szenvedélye. A dohányzást sem nagyon tudom tolerálni, a drogot semmiképp. Az alkoholizálás alkalmanként nem zavar, de tudja a mértéket, ne az legyen az alap, hogy minden nap munka után bevág 5 sört, hétvégén meg állandóan hulla részeg.

5. Alapvetően monogám kapcsolatban gondolkodjon ő is, képes legyen a hűségre. Én nem vagyok a nyitott kapcsolatok híve, nem tudnám elviselni, ha a párom mással kefélgetne. Biztos van, akinek ez megy, nekem nem.

6. Hasonló legyen a jövőképünk. Én pl. szeretnék házasságot és egyelőre úgy gondolom, hogy gyermeket is, de egy, maximum kettőt. Tehát aki abszolút nem házasságpárti és sosem akar gyereket vagy pont ellenkezőleg, nagy családot akar minimum 3 kölyökkel, az nálam nem annyira pálya.

7. Tudjon bánni a pénzzel. Nem kell gazdagnak lennie, de előny, ha nagyjából hasonló anyagi színvonalon vagyunk. Nem bírom azokat az embereket, akik képtelenek a jövőre gondolni, mindig a legújabb iphone kell hitelre, és semmi megtakarításuk nincs. De a másik véglet is zavaró: ha valaki mindenre sajnálja a pénzt. Ha átlagos keresettel rendelkezünk, akkor néha bele kell, hogy férjen egy kis szórakozás vagy nyaralás, ésszerű keretek között.

8. Lehessen vele normálisan kommunikálni, megbeszélni a felmerülő problémákat. Nem szeretem, ha valaki csak duzzog és megsértődik, ha valami nem úgy van, ahogy ő gondolja ahelyett, hogy normálisan elmondaná, mi baja van.

9. Legyen igényes. Ez nem azt jelenti, hogy férfi létére kozmetikushoz meg szoliba járjon, de a tiszta ruha, a finom illat, az ápolt fogazat számomra alap.

10. Megbízhatóság. Tudjam, hogy számíthatok rá, ha valami gondom van és ő is ossza meg velem a problémáit.

11. Legyen hasonló a szexuális kultúránk, igényünk. Szerintem egy kapcsolat nem működhet hosszabb távon, ha az egyik félnek napi igénye van a szexre, a másik meg elvan havi egy aktussal. Ugyanígy az sem működik, ha az egyiknek olyan kívánságai/fétisei vannak, amivel a másik fél abszolút nem tud azonosulni.

12. Ne legyen kisajátító, féltékenykedő. Rosszul vagyok, mikor olyan kérdéseket olvasok, hogy "a barátom/barátnőm nem engedi, hogy ellenkező neműekkel beszéljek" és hasonlók.

13. Képes legyen saját magát ellátni, ne egy házicselédet keressen a nőben. Alapvető legyen neki, hogy ha a nő és a férfi is dolgozik, akkor a háztartást is közösen kell vezetni, nem hárulhat csak az egyik félre.


Lehet, hogy ha még sokat gondolkodnék, eszembe jutna egyéb dolog is, de egyelőre ennyi.

2020. jan. 23. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 anonim ***** válasza:
20%

Húúú csajok. Ezek a listák ... elképesztő.

Ti ezek közül melyik kompetenciával rendelkeztek?

Ja .... hogy egy férfinak 2 dolog kell, kaja, szex.

2020. jan. 23. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 anonim ***** válasza:
90%

"Ti ezek közül melyik kompetenciával rendelkeztek?"

Mindegyikkel. Nem várok el olyat, amit nem tudok teljesíteni.


Én marhára nem lennék rá büszke, ha neked férfiként ennyi igényed van csak. Lehet itt nyafogni, hogy a nőknél milyen hosszú a lista, de ezek totál normális elvárások, amiknek nem túl nehéz megfelelni, több embernek is sikerült már. Az a te szegénységi bizonyítványod, ha a te listádon csak annyi szerepel, hogy legyen p.ája, meg lehessen dugni és néha főzzön kaját.

Nem a nők igénye van marhára magasan, hanem a férfiak igénye a béka segge alatt.

2020. jan. 23. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 anonim ***** válasza:
14%
Jól van tündérke, nem kell hàborogni. Kaja van?
2020. jan. 23. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!