Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mi/mik azok a tulajdonságok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi/mik azok a tulajdonságok amik a legfontosabbak egy nőben?

Figyelt kérdés
elsősorba fiúk válaszát várom. :))

2013. ápr. 11. 15:31
 1/9 anonim ***** válasza:
Intelligencia, kedvesség, műveltség, szép arc, valamint ne legyen kövér és liberális.
2013. ápr. 11. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

legyen okos. Nézzen ki jól és lehessen vele beszélgetni bármiröl. Vitaképes legyen ha valamit nem ugy lát mint én. De benne is legyen meg a kompromisszumkészség.

Legyen humoros, ne legyen álszent és prüd velem szemben.

Tudjon viselkedni a társaságokban, legyen hüséges.

Legyen arányos alakja, olyan alak amin látszik hogy igényes. Legyen egy szép mosolya, és... jah igen A Szemek:

nekem ez a gyenge pontom egy nőben, a szemei. Ha ránézek és a szemeivel el tud varázsolni akkor tuti befutó.

Jah és legyen benne is egy minimális érzelem, mert nekem még senki nem sütött sütiiiit T-T

2013. ápr. 11. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:

sütit? :'DD

köszi a válaszokat! :)

2013. ápr. 11. 15:38
 4/9 anonim ***** válasza:

ma 15:38

igen :/ nem vagyok az a romantikus, nyálas tipus alapból, de nekem egyik barátnöm sem lepett meg semmi személyessel. Mindig csak boltbol vásárolt készárukat kaptam aminek örülök persze, mert kedves és figyelmes volt. De sosem kaptam személyre szabott dolgokat. Nem kaptam sütit, vagy valami kézimunkát tőle. (pl világéletemben vágytam egy barátnő által vart telefontokra)

De majd jön egy olyan aki meglep vele ... :)

2013. ápr. 11. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
hát én meg pont fordítva...xd.. magamnak se szeretem azokat a cuccokat megvenni amiket nem én csinálok valamilyen szinten.... akkor másnak miért tenném? :DD... de lehet hogy csak nem szerettek sütni .. és ezért nem kaptál sütit! :D
2013. ápr. 11. 15:50
 6/9 anonim ***** válasza:
lehet... :)
2013. ápr. 11. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
életkedv, életcél, ne játssza előttem a buta libát, vállalja fel a véleményét, merjen kérdezni ha nem ért valamit
2013. ápr. 11. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
értékrend
2013. ápr. 14. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Kreatív legyen, ne legyen divatmániás, ne igyon, ne cigizzen, és értelmes legyen.

18/f

2013. ápr. 14. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!