Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Lányok! Nektek mik a legfontos...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok! Nektek mik a legfontosabbak tulajdonságok egy pasiban, a "külsőn kívül" vagyis a belső, stílus, satöbbi?

Figyelt kérdés

Ez lehet akármilyen jellegű, pl. az hogy ne görcsöljön azon, ha udvarol neked ...

Ha volt már hasonló kérdés, azokat is beszúrhatjátok

Köszönöm :)


2009. márc. 8. 20:19
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Lényeg h legyen kedves velem, és megértő! Törődjön a lelkemmel is ne csak a testemmel:) Nagyjából ennyi.
2009. márc. 8. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

Olyan legyen mint a mostani parom:D szerintem minden lany ilyenre vagyik, persze kis tulzassal mondom ezt:)

Legyen humora, ugyanakkor tudjon komoly lenni, ha kell, legyen magabiztos, hatarozott. De azert legyen intelligens is, bunko ne legyen. ezen kivul ismerjen engem, tudja elviselni, ha rossz napom van, es barmikor kepes legyen megmondani, hogy mennyire sokat jelentek neki. Neha lassa be, ha hibazott. vallaljon fel a csaladja es a baratai elott, es barmikor lehessen ra szamitani. szerintem ezek fontos dolgok.

2009. márc. 8. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%

http://www.gyakorikerdesek.hu/szerelem-szex__randizas__15925..

és itt: A válasz megírásának időpontja: 02-17 17:19

2009. márc. 8. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%

Szia!

Nekem is nagyon fontos, hogy törődjön velem, ne pedig a haverjaival legyen végig és engem elhanyagoljon! DE szerintem ezt 1 lány sem szereti... és megértsen! Én személy szerint imádom a romantikus fiúkat, nomeg és a vicceseket is!

2009. márc. 30. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!