Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mióta vagytok szinglik? 30 évesen

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mióta vagytok szinglik? 30 évesen

Figyelt kérdés
Milyen szinglinek lenni 30évesen jó e igy ? Mióta vagytok szinglik?nemrossz igy?

2020. jan. 23. 10:56
 1/8 anonim ***** válasza:
55%
(Rejtett célzás, hogy ezt pont a számítástechnika kategóriában tetted fel? :))
2020. jan. 23. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
60%
Majdnem egy éve az vagyok és már elég rossz így.
2020. jan. 23. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim válasza:
0%
Lol számtek szekcióban ilyen kérdés... Kockák előre. bár szerintem egyik kockuló sem egyedülálló, hiszen ott a barátnőjük... emma, emmeg holnap, vagy a görög barátnő, marokbatosz, esetleg a majomcsapda a makiverem.
2020. jan. 23. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
31%
30 évesen 1 évig voltam szingli, komoly kapcsolatból kijőve. Lefeküdtem kb 20 lánnyal, aztán már nem motivált a kalandozás, és belementem egy új komolyba. Nem volt rossz az az egy év, néha ilyen is kell, de alapvetően jobban érzem magam egy társsal.
2020. jan. 23. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Utolsó, remélem, hogy azért egy STD-vizsgálaton részt vettél a "kalandozásaid" után.
2020. jan. 23. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
35 vagyok, 10 évnél régebben, 30 évesen jött el az a pont, hogy már nem érzem kellemetlenül magam miatta, és nincs hiányérzetem, de sose jöttem össze valakivel csak azért, hogy legyen párom. Voltak időszakaim, amikor teljesen lekötöttek más dolgok, családi problémák, munkában, főiskolán nehézségek, nem tudtam az ismerkedésre koncentrálni, úgy meg nem volt értelme ismerkedni. Volt egy idő, amikor az idősebb rokonok nyaggattak azzal, hogy mikor megyek már férjhez, mikor fogok szülni, ez nagyon bosszantó tud lenni, örülök, hogy egy ideje békén hagynak.
2020. jan. 23. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

30 évesen 30 éve voltam szingli.

33 évesen pedig 5 hónapja, de ha azt veszem, hogy nem hivatalosan mikor lett vége, akkor 7 hónapja.


Nagyon rossz, de sajnos átlag férfi vagyok, őszinte, és emiatt nem tudok vetíteni, így csak ritkán jön szóba jöhető, ráadásul lelki sérültté tett egy nárcisztikus-bipoláris nő, ami még bizalmatlanabbá tett.

2020. jan. 23. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 Noren1989 ***** válasza:
Inkább egyedülállónak mondanám magam. Mintegy 6 hónapja vagyok az, párkapcsolatilag nem rózsás a helyzet, de nem kókadtam le, szerencsére.
2020. febr. 9. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!