Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Egyetemi tanulók! Mivel...

Egyetemi tanulók! Mivel jegyzeteltek az előadásokon? Még mindig a füzet, toll kombó, vagy már inkább laptop/tablet ami ezt kiváltja? Kérlek írjátok le gondolatotokat, véleményeteket, és azt, hogy milyen szakon vagytok/voltatok.

Figyelt kérdés

2018. máj. 5. 16:36
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
48%
Ha te leírod gépre, amit elmond egy prof az elődason wordbe, meg rajzolgat esetleg táblára, akkor leborulok előtted.
2018. máj. 5. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
30%

Papír és toll.

Semmi nem tudja utolérni.

-Egyrészt sokkal gyorsabb mint gépelni(képletek, ábrák stb).

-Sokkal könnyebb is: elég pár lap, meg egy toll nem kell egy 3 kilós laptopot cipelni meg töltőt keresni stb.

-nem tereli el a figyelmed. Volt néhány csoporttársam aki laptoppal nyomult anno. Ki is buktak, mert egész órán neteztek

-írás közben meg is jegyzed(félig), még gépelés közben egyáltalán nem.


Hurr durr, de egy tableten is lehet ezt csinálni.

Mutass egy A4es tabletet, amihez já rendes stylus(magyarul nem zavarod meg azzal, hogy rárakod a kezed), és jó 4+2+5 évig 2000ftért(mert kb ennyibe kerül egyetemi tanulmányaim során a papír plusz toll bsc első évétől doktori végéig)

2018. máj. 5. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:

2. Válaszoló!

Ebben részben egyet értek veled, de nyilván ez ember függő, hogy odafigyel-e vagy elkalandozik. Ez véleményem szerint füzettel is megtörténik. Ha nem érdekli akkor mindegy is...

És mit szólsz az IPad + Pencil hez? Az nem zavar be tudtommal.

2018. máj. 5. 16:51
 4/13 anonim ***** válasza:
Es tudsz ugy irni vele, mint tollal? Nekem csuszkal nagyon, raadasul csunyan irok, ami igy vegkepp olvashatatlan.
2018. máj. 5. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:
amennyire én próbàltam igen, de apja válogatja. Van olyan, hogy a "papír" ,megy odébb szóval s te kezed csak egy helyben van.
2018. máj. 5. 17:12
 6/13 anonim ***** válasza:
100%

Én már szakközépben is váltogattam a laptopot, és a papírt. Olyan órákon, ahol csak tömény jegyzetelés volt, sokkal gyorsabb és kényelmesebb volt előkapni a ThinkPad-et. Viszont ezt mondjuk matekon már nem játszottam volna el, ahol folyamatosan képletek, és ábrák voltak.


Mindkettőnek megvan a maga haszna, ráadásul a laptop azóta is vígan szolgál, mint másodlagos gép.

2018. máj. 5. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
47%

Próbáltam én is vagy 2x laptoppal.

Egyszerűen érdekesebb az n+1. cicás kép mint az óra. Ilyen az ember, gyengék vagyunk

2018. máj. 5. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
100%

Szia!

Én iPad pro + pencilt használok, nekem tulajdonképpen 100% kiváltotta a füzetet.

Egy próbát megér, ha nem jön be 14 napon belül visszaküldöd.

2018. máj. 5. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:

Utolsó!

Milyen appot használsz?

2018. máj. 5. 19:50
 10/13 anonim ***** válasza:
A beépített Notes alkalmazás, és Notability.
2018. máj. 5. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!