Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Jogosan esett rosszul? Vagy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Jogosan esett rosszul? Vagy nincs jelentősége? 21/N

Figyelt kérdés
A párom fizet fundamentát mivel házat fog venni. Elment a biztosítóhoz hogy megkérdezze mennyi a pénze, tud e már venni. Kerdezte hogy jövök - e vele. Mondom szeretnéd? Erre azt mondta elférsz ott. Szokott győzködni ha tényleg szeretné, hogy vele legyek,most pedig nem. Nekem kicsit rosszul esett, hogy nem igazán akarta, hogy én is menjek vele, pedig ő tervezi nagyba a közös életet, jövőt. De ha tényleg komolyan tervezek én szerettem volna, ha mellettem van (fordított esetben) Amúgy ő fizeti, ő pénze, ő háza lesz. Ezért is nem mentem így el, semmi közöm hozzá igazából. Nektek mi a véleményetek?

2020. jan. 23. 18:20
 1/9 anonim ***** válasza:
81%
Gyerekek vagytok még
2020. jan. 23. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem tuti biztos hogy ő ebbe nem gondolt bele semmit csak simán ez jött a nyelvére. Ne sértődj meg ilyen hülyeségeken.
2020. jan. 23. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
15%
Én nem ezen akadnék fenn, hanem azon, hogy nem akar közösködni veled, csak és kizárólag az ő háza lesz.
2020. jan. 23. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Én egy forintot nem tudok bele adni, tanulok még.. Papíron persze hogy az övé.
2020. jan. 23. 18:27
 5/9 Sunshinedoll ***** válasza:
86%
Az érzelmeid mindig létezők és senki más nem mondhatja rájuk, hogy nem jogosak, ha te megbántottnak érzed magad, akkor megbántottak ennyi. Nyilván mindenkinél más az, ami rosszul érinti őket, ki mire reagál érzékenyebb.
2020. jan. 23. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%

Tokmindegy volt, hogy mész vagy nem, még a nevedet se kerdezték volna, szoval teljesen jogos, hogy el elfértél volna ott, de amúgy semmi jelentősége nem volt.

Gyerekes felfújása ez a semminek.

2020. jan. 23. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
92%
Ez ebben a szituban nagyjából olyan, hogy: elmegyek tankolni, jösz?
2020. jan. 23. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%
"Kerdezte hogy jövök - e vele. Mondom szeretnéd?" Ez meg neki eshetett rosszul!!! Kedvesen hiv, te meg nem válaszolsz hanem kérdezel. Ott volt az alkalom, hogy mondj egy lelkes igent, de te nem tetted. Akkor meg mi a szr esett rosszul neked? Nem könyörgött térdenállva? Lesznek itt még bajok az együttéléssel.
2020. jan. 23. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
68%

Legalább a te pasid dolgozik és lehet vele tervezni.

Nem kéne ilyenen kiakadni, ne várd hogy mindig könyörgjön, örülj neki hogy el hívott, es hogy tervez veled.

2020. jan. 23. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!