Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Az ilyen kapcsolat kialakulása...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az ilyen kapcsolat kialakulása egyedi, vagy gyakoribb?

Figyelt kérdés

Minden pénteken én megyek az óvodába a keresztlányomért és másfél évvel ezelőtt kezdődött, hogy egy addig számomra ismeretlen pasi is péntekenként megy 2 gyerekért. 40 körüli, nagyon jóképű, fiatalos, nagyon szimpatikus kisugárzású, szinte szerelmes lettem belé, legalábbis nagyon megdobogott a szívem, mikor láttam.

Nemsokkal később észrevettem, h kiszúrt engem, mindig mosolyogva köszön és beszélgetést is kezdeményezett, ahogy vártuk a gyerkeket.

Nagyon vártam a péntekeket, h lássam és h beszéljek pár szót vele.

Aztán utána kérdezősködtem kicsit, kiderült, h nemrég költöztek a faluba a családjával, feleségével és a 2 gyerekkel, akikért szokott menni.

Iszonyú mérges lettem, h egy családos férfi csorgatja rám a nyálát, otthon biztos rólam fantáziál. Fúj! megutáltam, többet nem mentem péntekenként a keresztlányomért, igyekeztem kerülni.

Aztán eltelt lassan 1 év és egy bnőm mesélte, h összejött egy férfivel és odaköltözik hozzá. Megmutatta a face profilját, hát ő volt az. Mondtam felháborodva a bnőmnek, h dehát ez egy családos férfi, ott vannak a fotón is a családja és boldogok.

Aztán mondta a bnőm, h nem az, mert elváltak, azért költözött a férfi a faluba. Csak jóban maradtak a feleségével, nem haraggal váltak el, és heti egyszer közös programjaik vannak a gyerekekkel.

Én meg hazamentem és jól kibőgtem magam, h mekkora marha vagyok, h egyből rosszat gondoltam a közeledése miatt.

Mit gondoltok, ezzel csak engem büntetett a sors, v egy gyakoribb dolog, h pl 40-es családos pasik fiatalabb nőket szemelnek ki maguknak, minden rossz szándék nélkül?


28N



2020. jan. 24. 08:19
 1/8 anonim ***** válasza:
85%
Gyakori. Csak a barátnőd vagány volt,te meg a fölösleges agyalgatással meg előítélettel jól elszalasztottad a fickót. Így jártál, meg is érdemelted.
2020. jan. 24. 08:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
65%

"Iszonyú mérges lettem, h egy családos férfi csorgatja rám a nyálát, otthon biztos rólam fantáziál. Fúj!"

Ezt a lányok már kamaszként megtapasztalják, biztos, hogy nő vagy? Kb mikor elkezd domborodni mindenfelé egy süldőlány elkezdődik az a bizonyos óvatosan bókolgatós vagy kevésbé tapintatos érdeklődés az idősebb férfiak részéről is, mindenféle kor tartományból, egészen az aggastyánig.

2020. jan. 24. 08:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
De hát, ha megutáltad, akkor most mit siránkozol???
2020. jan. 24. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Sokkal gyakoribb a családos ember félrekettintése, ő miért vált el ha amúgy minden oké közöttük? Kisgyerekkel ráadásul. Lehet, hogy pont azért mert előtte is minden nőre mereszgette a szemét.
2020. jan. 24. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Sok olyan kérdést olvastam már itt abban a témában, hogy családos férfi kiszemelt egy fiatal csajt és a válaszadók szinte élve elégették volna a férfit, hogy milyen undorító viselkedés ez. Most meg azt olvasom a válaszokban, hogy milyen hülye a kérdező, hogy előítéletei vannak.

Akkor most hogy kell gondolkodni, ha egy családos férfi elkezd ismerkedni fiatal csajokkal?

2020. jan. 24. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
NApi Mónika Show-s sztori.
2020. jan. 24. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%
Én nem búslakodnék utána, főleg, hogy nem tudni a válás okát. Lehet egy igazi szoknyapecér a pasas, és a felesége ezt elégelte meg. Ha így van, a barátnődnek sem lesz kellemes élete vele.
2020. jan. 24. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Bnőm azt mondta h nem félrecsajozott, csak a gyerekek után mindketten megvaltoztak és már nem jöttek ki jól a feleségével. Szetmentek, de a gyerekek miatt hetente osszejárnak.
2020. jan. 24. 22:01

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!