Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogyan kell úgy ismerkedni,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan kell úgy ismerkedni, hogy kapcsolat legyen belőle?

Figyelt kérdés

Ha megismersz egy számodra szimpatikus személlyel, akivelkomoly kapcsolatot tudnál elképzelni, akkor hogy beszélgetsz vele?


Érdeklődsz felőle, flörtölsz vele, ha keres, akkor elérhető vagy neki?

Vagy az egész csak annyin múlik, hogy külsőleg bejöjj a màsiknak?


2020. jan. 27. 17:40
 1/6 anonim ***** válasza:
51%

És a külsőn kívül, mik lennének a kapcsolat alapjai?


Lakás? Kocsi? Jövőkép?

2020. jan. 27. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

Rajtam ilyenkor látszik, hogy meg akarom ismerni. Nem csak dumáltatom, hanem olyan dolgokról kérdezem, amik érdekelnek, specifikusabban kérdezek, meghallgatom, reagálok rá, gyakran két találkozó között gondolkodok arról, amit ő mondott.


Sorra veszem azokat a dolgokat, amik nekem fontosak egy kapcsolatban és kérdezem az azokhoz való hozzáállásáról (akar e gyereket, szerinte hogy zajlik megfelelően a háztartásban a munkamegosztás, szeretne-e külföldre menni meg ilyenek, hol szeretne élni, mivel foglalkozik vagy mivel szeretne foglalkozni, hogy kezel pl egy vitát, mit jelent számára a hűség, hogy értelmezi, mennyire szent neki, mit vár egy kapcsolattól, stb)...


Akit nem akarok sokáig az életembe, azzal csak elcsevegek, aztán mihamarabb történjen valami izgalmas, nem emberileg érdekel, hanem inkább eszközként. Legyen szó szórakoztatásról vagy testiségről. Sokkal kevésbé vagyok elnézőbb és sokkal felszínesebb vagyok. Akivel kavarok, az legyen külsőre tökéletes, akivel össze akarok jönni, az elég, ha csak szimplán tetszik, a többire ott a belső értéke, ami őt felemeli mindenféle ember fölé, ha beleszeretek. Persze nézhet ki nagyon jól, nem ez dönti el, hogy mit akarok tőle, de tudom, mennyire finnyás vagyok belsőre, ezért szívesebben engedek a külsőből.


Érdeklődni, flörtölni mindkettővel szoktam, elérhető lenni csak azzal, aki komolyabban érdekel (a másik tudja, hogy hol a helye és hogy nem a szerelmem, akiért komolyabban teszek vagy ugrok, ha úgy van).

2020. jan. 27. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Fontos az, hogy külsőre bejöjj a másiknak, tehát ha nem vagy nekj vonzó alapból, akkor mondhatni, hogy szinte hiába erőlködsz (Bár kivételes helyzet is lehet, ha annyira megnyerő a stílusod és a szöveget, hogy ezzel leveszed a csajt a lábáról, ezesetben még elnézi az előnytelen külsőt)
2020. jan. 27. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Kezdetben érdeklődsz iránta, majd idővel komolyodik a dolog(/vagy nem). Időközben mélyebben megismered és ezáltal mélyülnek(/vagy nem) az érzések iránta, bizalom alakul ki köztetek, másképp kezeled, mint a többi embert, bensőséges viszony alakul ki köztetek, tehát nem csak felszínes beszélgetések, hanem bizalommal megosztotok egymással bármit, épp ettől lesz ő a párod.


Alapból fontos az, hogy kit akarsz párodnak választani és neki milyen szándékai vannak. Az emberismereteden is múlik, hogy ezt hogyan ítéled meg. Pl. egyrészt sok komoly-kapcsolatot kereső ember távolról elkerüli a golddiggereket. Vagy amiről te írsz, olyan emberek is vannak, akiknek csak a külső számít, más nem is. Tehát az egész nagyon emberfüggő, odakell figyelni, hogy kivel probálkozol és mennyire érdemes vele, az emberismerői készséget is nem árt csiszolni.

2020. jan. 27. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Ugye még nem volt kapcsolatod?
2020. jan. 27. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Úy, hogy olyannal ismerkedsz, aki vevő rád és arra, hogy kapcsolatba legyetek. Addig mindegy, hogy mit csinálsz, ha nem úgy alakul.
2020. jan. 31. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!