Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Itt gyakorin általában, miért...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Itt gyakorin általában, miért könnyebb lányokkal ismerkedni, mint akármelyik társkeresőn?

Figyelt kérdés
Pedig itt mindenki rejtélyes, mert full ismeretlen mindenki. Mégis ha van egy adott téma, itt könnyebb elkezdeni egy ismerkedést, mint bármely társkeresőn. Jó nem mondom, hogy nem lehetetlen ott se, de itt nagyobb az esély akkor is. Na persze a kamu trollokat leszámítva, mert az akad mindenhol. Csak itt gyakorin amikor beszélgettem is lányokkal és nem kamukkal, akkor mindig rendszerint a távolsággal van a baj, mert nem tudni ki milyen messze van egymástól elsőre, vagy csak unatkozásból való csevegés, ami max arra jó, hogy fejlesszük a beszédkészséget a lányokkal. De a társkeresőn meg az a nagyobb baj, hogy nincs semmi leírás rendszerint az illetőről, csak ritkán vagy jobb esetben feltünteti az érdeklődését, hogy legyen legalább mivel nyitni. Az meg a másik, mikor egyedi kreatív szöveget várnak a lányok társkeresőn meg Brad Pitteket hát ez már elég nevetséges :D Itt meg kiír XY egy kérdést, van is miről hozzá szólni, dumába elegyedni csak a kép hiányzik, jó privátba be lehet pótolni, csak ez ilyen zsákbamacska szokott lenni, de a társkeresőket akkor is üti :) Nem tudom erről kinek mi a véleménye, de 1 év alatt itt többször sikerült ismerkedni akkor is lányokkal, mint az összes társkeresőt együttvéve :D Persze volt már kép küldözgetés és pozitív visszajelzés is érkezett, mert nem vagyok ronda típus se elhízott állat na pfff. Most ez nem az önfényezésről szólt, csak általánosságba beszéltem.

2019. júl. 8. 14:43
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Én azt tapasztaltam, bárhol, akár netes játékban is könnyebb, mint kimondott társkeresőn.
2019. júl. 8. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Na ez igaz. Mikor még kisiskolás voltam, ott is sikerült lányokkal csevegni, csak akkor még nem voltam elég érett rá :D
2019. júl. 8. 14:52
 3/6 anonim ***** válasza:
100%

Mert ez indirekt ismerkedés. Pár kivételtől eltekintve (édesmézes, lol) nem űzik "ipari" szinten az emberek, ezért alacsonyabban van a lányok ingerküszöbe, könnyebb felkelteni az érdeklődésüket.

Persze az is számít, hogy itt arc nélkül megy minden. Nem az indítja meg a beszélgetést, hogy úgy nézel ki, mint Zac Efron, és máris nedvesedik a bugyi, lehetsz bármilyen. Itt a személyiséged adja az első benyomást. Ha az tényleg pozitív, akkor meg egy esetleges "elmegy" kép alapján is dőlhet a pozitív oldal felé a nő döntése.

2019. júl. 8. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Igen, pont az van, amit mondasz. Társkeresőn ott a nyomás, hogy ott ismerkedni "kell", ráadásul ugye mindegyik tele van olyan emberekkel, akik házasok, bunkók, csak kíváncsiságból vannak fenn, csak a pénzre mennek, farokfotóval indítanak stb. És sokakról nincs fenn annyi érdemi információ, ami úgy igazán meg tudna fogni. Itt meg már alapból csak úgy tudsz ráírni az emberre, hogy előbb látod egy hozzászólását, megismered a gondolkodásmódját, le tudod szűrni, hogy az a tieddel mennyire egyezik, stb.
2019. júl. 8. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
A tarskereson sokan be vannak feszülve, hogy ott párt 'kell' találni. Egy játékban vagy egy gyk-n inkább csak olyan témák körül forog kezdetben a társalgás ami biztosan mindkét felet érdekli :)
2019. júl. 8. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Nem tudom de tényleg így van.

Mondjuk lehet az van a háttérben hogy ott rögtön a kép alapján szortíroz mindenki.

Ha nem tettszel nem is válaszol, viszont itt azt reméled tettszeni fog külsőre az illető. Amíg képet cseréltek eltelik pár levélváltás, és már lehet nem is annyira fontos a külső(pesze azért megesik hogy nem az eseted lesz a másik).

F36

2019. júl. 9. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!