Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ez csak engem zavar vagy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ez csak engem zavar vagy tényleg fura?

Figyelt kérdés
Lassan 3 hónapja vagyunk együtt barátommal,viszont mindig csak üziben beszélünk messengeren vagy videohívásban. Telefonon sosem hív,a számom sem tudja, viszont én tudom az övét. Ez csak nekem furcsa?
2020. jan. 27. 18:05
 1/8 anonim ***** válasza:
52%
Ha éjjel-nappal fenn vagy Messengeren, elég az.
2020. jan. 27. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
52%

Találkozni nem szoktatok?


Szerintem nem fura, én is többnyire messengert használom kapcsolattartásta. A videohívás még “személyesebb” is a telefonálásnál. Meg a lényeg inkább azon van, hogy találkozgassunk, mintsem a telefonhívások.

2020. jan. 27. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
52%
Videóhívással mi a baj? Az is szóban folyik és ingyenes.
2020. jan. 27. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:

Akkor en gondolom tul,mint mindent😂

Persze talalkozunk,szinte minden nap azzal nincsen baj szerencsere.

2020. jan. 27. 20:51
 5/8 anonim ***** válasza:
100%

Nekem is volt hasonló.Nem tudtam a számát mert minek ha fb-on beszélünk, meg sokat talizunk.

Egy nap tiltott szó nélkül :D Annyi nem volt benne, hogy személyesen,vagy legalább irásban vessen véget.

2020. jan. 27. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Nekem furcsa, de hát modern időket élünk. Amúgy nem jelent semmit manapság, ha valaki hívogat, és azt mondja, szeretlek... Tudok rá példát.
2020. jan. 27. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Nekem nem furcsa, mert én utálok telefonálni, jobban szeretek vagy személyesen vagy írásban kommunikálni. De miért nem vele beszéled ezt meg?
2020. jan. 27. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Nekem fura, hogy nem tudod a telefonszámát... Legközelebb mikor együtt vagytok, vedd elő a telefonodat: mi is a számod, mert elmentem, szóval 0630...?

Nagyon kíváncsi lennék a reakciójára.

2020. febr. 3. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!