Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Pasik! Őszintèn! Ti szoktatok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Pasik! Őszintèn! Ti szoktatok taktikázni ha kezdtek belezúgni a lányba?

Figyelt kérdés
Úgy értem, hogy direkt lesztek távolságtartóak, direkt leszarjátok. Ilyen tényleg van?
2020. jan. 27. 19:24
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Biztos van ilyen ffban is. Mondjuk én nem látom értelmét
2020. jan. 27. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 October15 ***** válasza:
88%

Nem, mi értelme lenne?

Okay nyilván ha olyanba sikerül akibe nagyon nem kellene akkor igen de az meg nem abban az értelemben "taktikázás" nem? :D

2020. jan. 27. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
14%
Igen, tényleg van ilyen. Mivel ha túlságosan érdeklődsz a lány iránt akkor az ellenszenves számukra, ezért nem szabad minden idődet rájuk szánni.
2020. jan. 27. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
53%
Én eddig nem csináltam ezt, de mostmár fogom. Mivel a legutóbbi ki is jelentette hogy vele játszadozni kell, túl őszinte és egyenes vagyok vele. Gondolom az előzőekkel is ez volt a hiba. Úgy látszik tényleg ez kell.
2020. jan. 27. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 Noren1989 ***** válasza:
100%
Nem szoktam, sose làttam értelmét.
2020. jan. 27. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%
Mivel FÉRFI vagyok, így nem.
2020. jan. 27. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
43%

Velem az exem taktikázott. ott volt a baj , hogy nem esek kétségbe , ha a páromnak van élete rajtam kívül is. Neki az kellett volna , hogy szóljak rá , hogy ne a haverjahoz menjen , hanem hozzám. ( De ha még szólok , akkor azt gondolom az lett volna a baja. :D )

Egyébként szinte minden nap egyutt voltunk.

2020. jan. 27. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem meg aki bunkózik, az tényleg, szívből sz... rik rád, meg az érzéseidre. Olyan emberre időt sem kell vesztegetni.
2020. jan. 27. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
26%

Oké, erre milyen választ írjak? A tucat gyk-s álszent szöveget, hogy neeem, a taktikázás ördögi, sosem csinálnám vagy azt, hogy ember vagyok és előfordult már?

Az a helyzet, hogy valamilyen szinten majdnem mindenki taktikázik. Pl. az emberek előszeretettel hallgatják el a negatív tulajdonságaikat és szépítik a dolgokat. Már ez is taktikázás.

Nálam volt olyan, hogy a lány visszatáncolt a dolgoktól, én pedig tojtam rá. 1-2 nap után újra rajtam pörgött, mert elérhetetlen voltam. Természetesen csak szex lett, többet így nem is akartam volna tőle.

2020. jan. 27. 23:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
56%

Volt egy pasi az életemben akit nagyon hirtelen ismertem meg, tényleg a semmiből, és nagyon sokáig beszéltünk is, de a munkája miatt nem tudta megtenni azt, hogy sokat találkozzunk, meg hasonlók. Beszéltünk hetente párszor telefonon és ennyi, és tudtam, hogy oda van értem, de azt is tudtam, hogy a munkája miatt nem lesz köztünk semmi komoly. Az nem kapcsolat, hogy ő 300-400 km-rel arrébb dolgozik, és tőlem 200-250 km-re lakik, és felém akkor jön, ha épp erre van munkája, mert másképp nem tudja megoldani. Szóval egy ideig fent tartottuk a kommunikációt, de mivel nem közölte velem, hogy mit is szeretne tőlem konkrétan így ez az egész megszakadt és összejöttem mással. Néha a kapcsolatom alatt viszont írt nekem, váltottunk pár mondatot, és mindig arra utalt, hogy ő mindig itt lesz nekem, pedig nem flörtöltem vele soha míg kapcsolatban voltam, és ünnepekkor írt nekem mindig, kb 3-4 mondatban. Mikor vége lett a kapcsolatomnak ismét megkeresett, ismét beszéltünk, és elmondta, hogy mennyire maga alatt volt mikor megtudta, hogy mással jöttem össze, azt se tudta mit kezdjen magával és mennyire sajnálja, hogy nem lépett, és nem adott egyértelmű jelet. Aztán nem sokkal később mondhatni szerelmet vallott nekem részegen, mégsem beszélünk azóta sem napi szinten, pedig most épp nem messze dolgozik tőlem. :D Amikor rákérdeztem erre az volt a válasz, hogy még soha nem volt olyan helyzetben, mint most, és ezért nem is lépett felém. Egyébként tényleg elég fura a pasi, soha nem tudni mire gondol épp, nem egy átlagos ember. Sokáig azt hittem, hogy mindent csak azért csinál, mert szórakozik, de nem rég jöttem rá, hogy én tévedtem. És igen, hibáztam, hiába akkor már nem beszéltünk, akkor is hibáztam.

Ha én találkoztam ilyen pasival, akkor nem ő van egyedül. Igen, szoktak ilyeneket csinálni. Ilyenkor megijednek és nem tudják mit csináljanak. Van olyan pasi aki megijed az érzésektől.

2020. jan. 30. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!