Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mi a véleményetek? Tobb lehet...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi a véleményetek? Tobb lehet ebbol mint szexuális kapcsolat?

Figyelt kérdés
Adott egy férfi es egy nő akik vonzodnak egymashoz es miota ezt meg beszeltek azota meg jobban szeretek az o társaságában lenni vele olyat is meg tudok beszelni amit mással nem. Nem tudom el dönteni h tobb ez mint szimpla vonzalom es testi kapcsolat mert o azt monja h nem tudna belem szeretni es en sem akarok de vannak olyan megjegyzesei es tettei ami miatt azt golndokom h tobbet erez. Mindez nem is lenne baj ha nem élne/èlnèk házasságban es nem lenne gyereke/gyerekem. De mar az en hazasagom nagyon a veget jarja az ove nem tudom....

2020. jan. 28. 11:24
 1/7 Lachesys ***** válasza:
81%

ahhoz kepest, hogy gyerekes feleseg vagy, az erzelmi intelligenciad egy tinilanye. kene valami licensz, hogy ne vallalhasson gyereket akarki...

belegondoltal mar, hogy ezzel egyszerre ket csaladot tennetek tonkre? igaz, a pasi is egy idiota, ha te nem, jott volna mas. megnondom mi lesz: szexeltek, a pasinak ez kenyelmes, te meg dramazol magadban, es meg tavolabb kerulsz a csaladodtol mert azt az energiat amit oda kene raknod ilyen semmikre pazarlod el. b verzio: osszejottok, o hetvegi apuka lesz, a fizetese egy resze elmegy, aztan rajon h kb csak not cserelt aki ugyanugy van csak egy idegen gyerekkel raadasul. amilyen hamar jott a kezdeti izgalom olyan gyorsan fog lelohadni.

2020. jan. 28. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
42%

Ha a tiéd végét járja, és vele pedig lehet lehetne több akkor adj ennek egy esélyt, ha pedig ez tutira biztos lesz válj el.

Mert egy rossz kapcsolat elrontja az életed és meg öl lelkileg.

Akkor adj ennek egy esélyt és ennyi.

2020. jan. 28. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Azt nem tudom, hogy mi a baj a házasságodban... nem tudom, hogy mi okból válnál el a férjedtōl, de ha ez a férfi az ok, azt szerintem inkább felejtsd el!


Elég szánalmas elkèpzelès, hogy elhagynád a férjed olyasvalakiért, aki bevallotta neked, hogy nem szeret... Mégis mi a fenét vársz ettōl a helyzettōl??? Szerinted a férfi is elválna a párjától érted? Miközben téged sem szeret? Ez nagyon sületlen elképzelés.

Szerintem az embernek nagyon komoly, erōs, határozott oka kell legyen arra, hogy ilyen döntéseket hozzon. Nem tudom, hogy mit érez a férfi, DE az biztos, hogy köztetek nincs erōs kötelék, tehát nem kéne túlságosan beleélned magad ebbe és komolyan vedd. Ha apa/férj jelöltet kerestél, akkor szerintem elèg rossz helyen keresgélsz.

2020. jan. 28. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Foglaljuk csak össze: Megismertél egy férfit, akivel a kapcsolat kicsivel több, mint szexuális kapcsolat, de közben te máris férj/apa pótlékot keresnél benne? Mit akarsz ettōl a férfitól? Ha lenne is neki valami csöppnyi kis érzése irántad, az kevés ahhoz, hogy elkötelezōdjön veled.
2020. jan. 28. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Nem miatta valnek el elotte rossz volt a hazasagom ez csak ra ebresztett bizonyos dolgokra. Nem uj ferjet illetve apat keresek vagy latok benne csak egy olyan ferfit aki mellett önmagam lehetek es jol erzem vele magam de ennel tobb nincs en felolem. Arra voltam kivancsi h esetleg o idovel tobbet tudna e erezni irantam
2020. jan. 28. 14:13
 6/7 anonim ***** válasza:
A legelső szerintem ilyen helyzetekben először magadban elemezni, mennyit ér a jelenlegi helyzeted (pozitív/negatív mérleg). Majd beszélni a pároddal, ő mit lát, te mit látsz, azaz az érdekek, nézetek ütköztetése. Ha nincs értelme folytatni, akkor a szimpi fél felé jelezni, hogy te mit gondolsz/érzel róla, vele kapcsolatban. Aztán ő is mérlegeljen, hogy neki ez bejöhet-e, nem jöhet be. Ettől függetlenül még barátok lehettek.
2020. jan. 28. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

"Aztán ő is mérlegeljen..."

De hát mér' ne legeljen?

Viccet félretéve; a pasi rendkívül korrekt módon előre jelezte, hogy NEM TUDNA beléd szeretni. Akkor mi is a kérdés?

2020. jan. 30. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!