Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mi értelme az életnek ha...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi értelme az életnek ha folyton csak csalódás ér?

Figyelt kérdés
Engem még soha nem szeretett senki sem. Pedig én így magamba mindig vágytam volna arra hogy egy férfi szeressen, de mindig pofára esek, mert én egyiknek se vagyok elég jó. Pedig kedves és megértő vagyok, de nem is akaszkodtam senkire se erőszakkal. Bezzeg más huszonévesnek ezen már nem izgulnia, mert nekik minden összejött.
2020. jan. 28. 17:02
1 2
 1/15 A kérdező kommentje:
Nem tudom mi értelme van az életnek egy szerető társ nélkül. Utálom magam, legszívesebben meghalnék.
2020. jan. 28. 17:03
 2/15 anonim ***** válasza:
100%
Azért csalódsz, mert elvársz. Ha nem vársz el semmit az élettől, akkor csalódás sem fog érni. Saját magadnak okozod a szenvedést, mégis az életet hibáztatod.
2020. jan. 28. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
100%
Azon kellene gondolkodni, miért nem szeret senki. Ha egyedül nem jössz rá, érdemes szakemberhez fordulni.
2020. jan. 28. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
100%
Ha utálod magad, más mégis hogyan szerethetne? Ez demagóg szövegnek hangzik, pedig nem az; az ahogy tekintesz magadra, kisugárzik belőled és befolyásolja, hogy milyen emberek próbálkoznak nálad.
2020. jan. 28. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
100%

Képzelj el egy lányt aki utálja magát, folyton csak panaszkodik és mindig kiül az arcára ez a felfogás. Szerinted ez vonzó bárki számára?


Meg persze arra is esküdni mernék hogy aki szeret téged vagy próbálkozik nálad, azt levegőnek nézed mert ő nem jön be neked.

2020. jan. 28. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
37%
#2 Menj te a büdös picshába! Ilyenkor támogatni kéne az embert, nem buzdítani az öngyilkosságra, te hulladék gecciputtony!
2020. jan. 28. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
100%

Szerinted ki kell azert tegyen h neked minden osszejojjon? Anyuka apuka? Az isten?

Szerinted mindenkinek megadatik a jo sors? Persze hogy nem, de van olyan aki a balsorsbol is ki tud kerulni es van olyan is aki a jot se becsuli. Aa nem is ertem miert irok neked. A magad fajtak csak rinyalnak, de lofaszt nem teszel le az asztalra...

2020. jan. 28. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:

Elvileg a csalódásnak az lenne az értelme, hogy tanuljon belōle az ember, felismerje a tévedéseit, törekedjen arra, hogy legközelebb okosabb legyen legközelebb.


Aki viszont sosem tud tanulni a hibájából, abból hiányzik az agy és az értelem képessége. Akinek nincsen agya, az a világot s az “életet” fogja hibáztatni, mert nem képes magába nézni s felismerni az okokat. Az agyatlan ember azt hiszi, hogy mindenki másnak csak úgy ok nélkül az ölükbe hullik minden, puszta szerencsébōl.

tulajdonképpen az a kèrdés, hogy mi értelme hülyének lenni s folyton elbénáskodni mindent?

2020. jan. 28. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 A kérdező kommentje:
Én tettem érte, de valamiért nekem nem alakulnak úgy sohasem a dolgaim ahogy szeretném.
2020. jan. 28. 18:21
 10/15 anonim ***** válasza:
100%

#9 Mégis mit tettèl? Erre nem igen lehet mit mondani, ahhoz ismerni kellene a konkrét helyzetet s aszerint kezelni. Milyen férfiakkal ismerkedtél eddig? Hol bukott el az egész? Milyen problémákkal szembesültetek? Bōvebb infók?


De ha neked könnyebben megy az önsajnáltatás..

2020. jan. 28. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!