Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Nektek volt már olyan, hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nektek volt már olyan, hogy egy elsőrr cukinak, szépnek, vonzónak talált férfi/nő taszított titeket, miután jobban megismertétek? Hogy már kicsit sem tetszett?

Figyelt kérdés
És olyan, hogy egy átlagosabb, érdektelenebb egyén, miután jobban megismertétek, egyszeriben hipervonzó lett számotokra?
2020. jan. 29. 11:35
 1/7 anonim ***** válasza:
75%
Persze.
2020. jan. 29. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
75%
Volt. Elég kritikus vagyok, ha valami olyat tesznek, ami nem tetszik, ki tudok ábrándulni. És persze fordítva.
2020. jan. 29. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
83%
Volt. Túlbecsültem emberileg és/vagy dohányzott.
2020. jan. 29. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
83%
Többször volt ilyen, mint nem :)
2020. jan. 29. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

"ha valami olyat tesznek, ami nem tetszik, ki tudok ábrándulni. "


Mert tárgyként kezeled az embereket. Egy termékként tekintesz rájuk, és ha nem felelnek meg az elvárásaidnak, akkor kidobod őket a szemétbe. Pont, mint egy használati terméket.

2020. jan. 29. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Volt ilyen, helyes, jóképű, jótestű srác tele komplexusokkal, csak magával volt elfoglalva, hogy vajon elég jól néz-e ki, folyton önbizalom-tuningra vágyott, kiábrándító volt....


Másodikra is volt példa, mármint valamennyire persze érdekelt (netes randik), de úgy semmi extra, aztán összejöttünk.

2020. jan. 29. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Volt. Neten ismertem meg a pasit és fejre és testre is azt mondtam, hogy ez igen. 10/10. Sőt miután elkezdtünk beszélgetni azt hittem, hogy okos, rendes, stb. Elmentünk randizni, értem jött, étterembe mentünk, aztán sétálni, egy teljes napot együtt töltöttünk. Össze is jöttem vele nem sokkal később.

Aztán szépen kiderült minden. :)

Amikor az àgyig jutottunk hát nem nagyon működött neki, ez nem is egyszer fordult elő. Mondhatni majdnem teljesen impotens volt. Aztán leàllt a doppinggal, de kb félévig ugyanúgy nem ment vele semmi. Aztán amikor elmentem a házába én majdnem elhànytam magamat, olyan bűz, kosz meg retek volt ott. A koszos edènyek be voltak nyomva a konyhaszekrènybe csak, hogy ne kelljen elmosogatni őket...

Aztán kiderült, hogy ő maga is igénytelen kiment az utcára alvós pólóban, szakadt nadràgban amiből szószerint kilàtszott a farka. Aztán rájöttem, hogy a viselkedèse is nagyon gáz. Semmit nem számított amit én mondtam neki, minden szarèrt az anyjàt hívkàlta. Úgy öltözött ahogy az anyja megszabta neki, számonkèrte rajta, hogy hogyan dugtunk és mikor meg hasonlók. Szóval nem is túl sokára betelt a pohár és elhajtottam.

Azt hiszem egy időre megundorodtam minden pasitól.

2020. jan. 30. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!