Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hölgyek, lányok, előfordult...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hölgyek, lányok, előfordult már veletek olyan, hogy egy férfi nagyon ellenszenves volt számotokra, majd mikor megismertétek, kellemeset csalódtatok benne?

Figyelt kérdés
2014. jún. 21. 09:25
 1/7 anonim ***** válasza:

Velem csak olyan volt, hogy közömbös volt, aztán egyre jobban megkedveltem.

De barátnőmmel megesett, hogy első találkozásnál leírta a srácot "Ez mekkora bunkó!" megjegyzéssel, aztán hat évig jártak együtt.

2014. jún. 21. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
59%

Nem írod le elég részletesen, mi az, hogy ellenszenves.


Volt egy srác egyetem első évében, alacsony volt, csúnyácska, szőrös fülű, mindig fura szenyákat evett és hülyeségekről beszélt, mindig remegett a keze. 2 évig legjobb barátok voltunk, aztán történt valami (nem tudom megmagyarázni), és azóta 6 éve már szerelmesek vagyunk:D

Pedig én szép vagyok.


26L

2014. jún. 21. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Igen, aztán jól meg is bántam, mert kiderült, hogy az első benyomás volt az igaz: összeférhetetlen alak volt. Jól hátba is szúrt.

De volt már olyan is, hogy kellemeset csalódtam valakiben, keserű utóíz nélkül.

2014. jún. 21. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
párkapcsolatom még nem, de nagyon erős barátság alakult ki olyan férfival akiről első ránézésre azt gondoltam hogy idegesítő és kibírhatatlan.
2014. jún. 21. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Most mit kell úgy túldramatizálni? Ha egy fiúnak tetszik egy lány, nagyon tetszik, úgyis futja a fölösleges köröket valameddig. Ha meg nem tetszik, akkor meg az sem érdekli ha a karjaiba omlik. Vagy éppen érdekli ideig-óráig unaloműzésként.
2014. jún. 21. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Igen, roppant ellenszenves volt, már ha hozzám szólt felállt a hátamon a szőr. Ő is beképzelt hülye pcsának tartott. Aztán egy éjszakai műszakban össze voltunk zárva és végig beszélgettünk. Hazamentünk, majd otthonról is sms-eztünk egész éjszaka. Fél évre rá megkérte a kezemet és hozzá is mentem.

DE egy év múlva elváltunk, mert egyszerűen nem tudtuk elviselni egymást, napi szinten veszekedtünk. Szóval az együtt élés már mégse jött össze. Valahogy az első megérzés volt a helyes, jobb lett volna elkerülni.

2014. jún. 21. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Igen. Az első komolyabb pasim. 3 évig voltunk végül együtt.
2014. jún. 21. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!