Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ismertek olyan párt vagy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ismertek olyan párt vagy voltatok már olyan kapcsolatban ahol mindenki azt mondta hogy nem illenek össze? Meddig tartott a kapcsolat vagy mióta tart?

Figyelt kérdés
Lett házasság? Hogyan jöttetek ki egymással? Hogyan sikerült kezelnibaz ellentéteket? Vége lett ennek a kapcsolatnak?
2020. jan. 29. 17:29
 1/6 anonim ***** válasza:
60%

Ismerek olyan párt igen.


Összeházasodtak pedig anyu apu barátok mondták, hogy ne tegye....

De lett 1 gyerek majd mondták ez nem jó ötlet...


Aztán a nő félrelépett 2x....


De lett még 1 gyerek...


A nő ismét félrelépett most már 21 éve házasok, a nő számtalanszor félrelépett, mondták neki barátok rokonok, hogy váljon el...


A férj pedig gyakorlatilag ezt tűri és vele marad gyakorlatilag némi vitán kívül semmi sem volt.....


Állítólag a 2 gyermekük hisztije miatt nem válnak el..

2020. jan. 29. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
79%
Nekem is azt mondta mindenki, rokonok, ismerősök, barátok, kollégák, mindegy kit, csak a barátnőmet ne vegyem el feleségül. Én még is páromnak tartottam meg. Már 37 éve nagyon jól megvagyunk.
2020. jan. 29. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
72%

Így indult a mi kapcsolatunk is, valamilyen szinten megértem mert 11 év van közöttünk. Nem lett igazuk, 10 éve vagyunk együtt egy gyakorlatilag tökéletes kapcsolatban. Konkrétan olyanra sem emlékszem, hogy bármilyen nagyobb probléma lett volna kettőnk között, talán háromszor vesztünk össze a 10 év alatt. A legtöbben azért pár év után elfogadták, hogy igen is működik, néhányan még most is várják, hogy úgy is szétmegyünk és jajj de sok a 11 év mert mást akarunk az élettől meg hasonló baromságok. Gyakorlatilag ugyan az az ember vagyunk de ez valószínűleg nem jön át sok embernek mert máshogyan viselkedünk.

Nem vagyunk egyébként házasok, soha nem is terveztünk házasodni mert teljesen felesleges. Nem a papír fogja az életünket összekötni örökre.

2020. jan. 29. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
7 évig voltunk úgy együtt úgy, hogy 1 dolgot sem tudnék mondani amiben hasonlítottunk, egyáltalán nem illettünk össze, mégcsak beszélgetni sem tudtunk, vagy együtt megnézni egy filmet
2020. jan. 29. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
58%
6 évig tartott egyik ismerősöméknél, többszörös oda-vissza csalás, részben távkapcsolat. Ezerszer mondtuk neki hogy hagyja a francba, de ragaszkodott a már együtt töltött idő miatt a másikhoz... végre nagy szenvedősen szétmentek.
2020. jan. 29. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
43%

18 voltam, amikor összejöttünk, ő meg majdnem 30. Kihasznál, degenerált, milyen pasi az ilyen, aki egy kislánnyal, stb. 20 éves voltam, amikor összeházasodtunk. Biztos terhes vagyok, minek rontom el az életem, fiatalon elvált nő leszek, legalább a diplomámat várjuk meg, stb.

Azóta eltelt 16 év, mindent megvalósítottunk, amit eddig szerettünk volna (családi ház, gyerekek, kutya, macska, tyúkok, veteményes, álommunka)., úgy, hogy a szerelmünk cseppet sem fakult. És most ugyanezek az emberek kérdezgetik, hogy hogyan csináljuk? Hogyhogy nem csaltuk meg egymást, hogy éltük túl a gyerekek első évét, hogy a fenébe nézünk még mindig úgy egymásra. 😊

2020. jan. 29. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!