Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek lehet komoly...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek lehet komoly kapcsolat, ha úgy jött össze a pár, hogy az egyik fél csak pár napja szakított az előző partnerével? A szakítás után ismerte meg az új párt. Mi a véleményetek erről?

Figyelt kérdés
2020. jan. 5. 17:54
 1/7 anonim ***** válasza:
59%
Sok kapcsolat már azelőtt tulajdonképpen véget ér, hogy a szakítás bekövetkezne. Ha már hónapok óta csak vegetálnak egymás mellett akkor már valamilyen szinten le is zárja a kapcsolatot az ember mire szakítanak. Szóval simán működhet így is egy új kapcsolat.
2020. jan. 5. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
74%
Találkozáskor, mind ketten kapcsolatban voltunk és még is egy hosszú házasság lett belőle.
2020. jan. 5. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
61%
Igen. A férjemnek egy 10 éves kapcsolata ért véget, amiben az utolsó fél évben már semmi közük nem volt egymáshoz, szinte alig is beszéltek, szex sem volt. Csak nehéz véglegesen kilépni egy ilyen hosszú kapcsolatból. Nekem is hosszú kapcsolatom volt előtte, és nem a szakításkor, különköltözéskor ért véget, hanem jóval előtte. Igaz, nem pár nap múlva jöttünk össze, de elég hamar. Amikor szakításra kerül sor, sokszor az egyik fél már semmit nem érez a másik iránt.
2020. jan. 5. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
49%
Ha úgy van ahogy egyes írta akkor működhet. De nekem eddig csak rossz tapasztalatom volt ilyen esetben. Nem csak vegetáltak, valóban akkor történt meg a szakítás, persze kiderült hogy nincs túl rajta, engem az exéhez hasonlítgatott, egy csomó dologról ő jutott eszébe, stb stb. Szóval körülményektől függ, de én már csak önvédelemből se mennék bele ilyenbe még egyszer, kétszer elég volt megtapasztalni.
2020. jan. 5. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
75%

Nem tudom, hogy vagy vele, de ha én elkezdek valakivel ismerkedni, akkor nem fogunk egyik napról a másikra kapcsolatba ugrani, hanem csak ismerkedési fázis van az elején. Ennek meg semmi köze ahhoz, hogy mikor szakított az elöző partnerével. Szerintem az ilyen nem lehet valami komoly rögtön, ha csak most ismerte meg, de máris kapcsolatban vannak.



Önmagában nincs azzal gond, ha egyik kapcsolatból gyorsan váltott át a másikba, feltéve, hogy korábban ismerte az új párját.

2020. jan. 5. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
85%
Előfordulhat, hogy működik egy ilyen kapcsolat, ám a siker esélye kisebb, több a lelki kockázata. A sérelmeket ugyanis az illető átviheti a régi kapcsolatából az újba már azáltal is, hogy a viselkedés-értelmezés régi sémáit alkalmazza az új társára, s ez rengeteg potenciális konfliktushoz vezethet. Egyszóval van esély, de alapvetően ez séta egy aknamezőn és mindkét fél részéről megértést, érzelmi intelligenciát és tudatos önkontrollt igényel. Jobb, ha két kapcsolat között legalább néhány hónap eltelik a múltbeli sérelmek feldolgozásához és a kapcsolat lelki lezárásához, de persze tudom, hogy az élet nem mindig így hozza.
2020. jan. 5. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
23%

Úgy is lehet, ha még akkor jönnek össze, amikor együtt van az „exszel” 😃

Nem feltétlenül ezen múlik.

2020. jan. 5. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!