Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintem nem tetszek a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintem nem tetszek a csajoknak. Mindenkihez ha odamennék azt gondolom előre, hogy nincs értelme, mert nem tetszenék neki. Miért van ez?

Figyelt kérdés
2020. jan. 30. 16:37
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
képet
2020. jan. 30. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
Jóképűnek mondanak, de úgy tűnik ez nem elég. Lehet, hogy vagy furának, vagy ijedősnek, vagy depressziósnak tartanak.
2020. jan. 30. 16:56
 3/12 A kérdező kommentje:
És 186 cm vagyok, de ez sem érdekel senkit.
2020. jan. 30. 16:56
 4/12 anonim ***** válasza:

Na, öntsünk tiszta vizet a pohárba.


Akkor ezt most csak te gondolod vagy tényleg taszítasz mindenkit?


Ha az első, akkor csak önértékelési problémáid vannak, ha a második akkor meg változtass a külsődön.

2020. jan. 30. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:

"Akkor ezt most csak te gondolod vagy tényleg taszítasz mindenkit?"


Csak én gondolom. Mondták már, hogy jó pasi vagyok meg neten, hogy "hottie".

Nem taszítom, de nem is vonzom. Csak kedves,jófej barátot látnak bennem.

2020. jan. 30. 17:15
 6/12 A kérdező kommentje:

Szerintem túl görcsös vagyok. Túl sokat izgulok, hogy ne valami hülyeséget vagy creepy-t mondjak. De volt olyan osztálytársam is, aki tetszett, de azon agyaltam, hogy "Mi van, ha ő az igazi és én elrontom?"

Ma meg azon aggódok, hogy ne derüljön ki, ha alja munkám van vagy kevés pénzem.

2020. jan. 30. 17:26
 7/12 anonim ***** válasza:
Alja munkán és pénzen lehet változtatni. Sajnos nekem is ki kell köszörülnöm a csorbát mielőtt barátnőt keresek. Szerencsére már majdnem megvagyok vele.
2020. jan. 30. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:

Szedd össze magad, kérdező. Sokan lennének így is a te helyedben. Másokat nem tartanak még jóképűnek sem és még te rinyálsz.

Honnan tudod, hogy nem vonzod a nőket, ha nem is próbálkoztál? Sokan elvárják a kezdeményezést, tehát lehet hiába várod, hogy a nyakadba ugorjanak, ha te nem lépsz..

Próbálj meg kilépni a rögeszméid korlátaiból, attól, hogy te gondolsz valamit magadról, az nem biztos, hogy a valóság.

Okosabb dolog lenne a lányok visszajelzéseire is adni. Veled ellentétben is vannak, akik ellenállhatatlan szuper pasinak képzelik magukat, miközben nem azok, nekik is jó lenne meghallgatniuk a külső szemlélők véleményét néha.

2020. jan. 30. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:

Az én volt pasim egy igazi jóképű, izmos pasi volt. Mégsem akart vele kezdeni egy csaj sem. Nem értettem az elején miért. Végül rájöttem. Nem a környezetében lévő lányokkal volt a gond, hanem valóban vele, csak más csajnak volt szeme meg esze velem ellentétben, és észrevették azokat a dolgokat amiket én csak nagyon későn vettem észre. Igen, jól nézett ki, de igénytelen volt, mindig koszos volt rajta a ruha(nem koszos munkát végzett), lusta volt, sóher, büdös volt rajta a ruha, büdös volt a lába, szakadt cipőben járt, nem ismerte az illemet, az anyjától kért engedélyt még arra is, hogy szarni elmehessen, és nagyon nagyon buta volt.

Azóta is azon gondolkozom, hogy hogy a francba nem, vettem én ezeket észre első randin. Elment az eszem teljesen abban az időben.

Szerintem veled is hasonló lehet, jól gondold át, hogy milyen életet élsz, milyen körülmények között, kikkel barátkozol, hogy öltözködsz, hogy viselkedsz és milyen szagod van. Hidd el a legtöbb nő észreveszi, ha gáz van egy pasival, még ha nekem nem is sikerült.

2020. jan. 30. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:
Maradjunk annál, hogy önértékelési problémáim vannak:D
2020. jan. 30. 22:18
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!