Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lányok! Ti összejönnétek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok! Ti összejönnétek olyan huszonéves férfivel, aki péntekenként a haverjaival bulizik és pár sört megiszik?

Figyelt kérdés

Még szingli szóval a péntek estéi azzal telnek hogy a haverjaival találkozik a belvárosban és pár sört megisznak,beszélgetnek hogy kivel mi történt a héten.

Van ezzel baj a csajoknak? Jobb mintha otthon ülne



2020. jan. 31. 10:45
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
18%
Sörözik? Pfúj. Még ha borozba akkor talán. 22/l
2020. jan. 31. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
79%
Nem gond, én is ezt csinálom a csajokkal péntek esténként. 19/L
2020. jan. 31. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 Lachesys ***** válasza:
81%
semmi baj nincs ezzel. legalabb vannak baratai, par sor nem a vilag vege, orulok h tud normálisan szorakozni, van sajat elete.
2020. jan. 31. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
84%

Ember te melyik bolygón élsz?

Majdnem minden férfi ezt csinálja 20-as éveiben, akinek vannak barátai.

2020. jan. 31. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 A kérdező kommentje:
Itt az oldalon a korábbi kérdéseket olvasgatva alkesznek volt kikiáltva egy ilyen pasi
2020. jan. 31. 10:57
 6/21 anonim ***** válasza:
76%
Engem zavarna, bár én már kinőttem a tini kategóriából. 36/n
2020. jan. 31. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:
74%
Volt ilyen párom, nem éreztem magam jól mellette. Nekem az otthonülős, kevés haverkázáyt igénylő típus való, amilyen a mostani párom is. Ízlések és pofonok. :)
2020. jan. 31. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:
78%
De egyébként alkoholista nem ennyitől lesz, az biztos.
2020. jan. 31. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:
72%
Szerintem ezzel semmi gond nincs, a legtöbb huszonéves nő is ezt csinálja csak nem sört hanem aperol spritzet iszik.
2020. jan. 31. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:
95%
A haverok és a sörözés nem zavar, a bulizás (értsd: szórakozóhelyen részegen vergődés hajnalig) igen. Amúgy ha őt nem zavarná, hogy én nem megyek vele és nem tartana unalmasnak, amiért másokkal sem járok el ilyesmi programokra, akkor csak emiatt nem utasítanék el senkit.
2020. jan. 31. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!