Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Huszonéves csajok! Összejönnét...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Huszonéves csajok! Összejönnétek-e olyan 25 éves egyetemista sráccal, aki egy Suzuki Wagon R+ vagy F Astra típusú autóval járna?

Figyelt kérdés

Az is csak a szüleié szóval természetesen nincs jövedelme. Ha valaki nem tudná miről van szó:

Suzuki Wagon R:

[link]

Opel Astra F: [link]

Komolyan mondom, hogy nem vagyok kíváncsi polkorrekt válaszokra, mert mindenkit felpontozok és erre kérek mást is elejét véve a kamu/hitegető kommenteknek. Írjátok le, hogy melyik, milyen esetben lenne értelmetlen további ismerkedésről beszélni.



2018. márc. 18. 16:34
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
94%

Komolyan, annyira szánalmasnak tartom az olyan embereket, mint például téged is kérdező, aki azt hiszi, hogy villant egy autót (és még ráadásul nem is a sajátja) és máris 100 csaj a lába elé esik.


Nem az autó a mérvadó. De sebaj, még agyilag éretlen kisfiú vagy.


Külső + belső = egy kerek egész

2018. márc. 18. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
Egyik haverunknak pont ilyen Opelje van, pont ebben a szinben is es van baratnoje, szep es normalis lany. A Suzuki szerintem ronda, de amugy tok mindegy. Eleve jo pont, hogy egyaltalan van autoja, vagy legalabb jogsija a masiknak es lehet menni vele a varoson kivulre is nezelodni.
2018. márc. 18. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
Ha a szülőké a kocsi, akkor NEM MINDEGY?????
2018. márc. 18. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 A kérdező kommentje:

Fogadni mertem volna, hogy ismét megjelennek az ultrakonzervatív, bölcselkedő, szentlélek Ursula alkatú Teréz anya nővérek, akik szemében elképesztő menő dolog a buszozás és a vonatozás, mert a belsőmért szeretnek a nők.

Akkor felteszem másképp a kérdést: Ha a fenti két autó valamelyikét vezetem, akkor mennyi esélyem van olyan átlagosan dekoratív fiatal huszonéves lányra, aki férfi szemmel is korrekt és én is tudok vonzódni iránta viszont nem egy golddigger-ről van szó. Kb. erre a kategóriára gondolok:

[link]

[link]

[link]

Ahogy írtam nem vagyok kőgazdag alfahím vállalkozó, csak egy egyetemista, de nem is vagyok egy igénytelen panelproli.

2018. márc. 18. 16:51
 5/19 A kérdező kommentje:
Magyarul: Az ilyen kaliberű szintén egyetemista csajok, mennyire hajlandóak beülni a fenti autók valamelyikébe abban a tudatban, hogy az sincs az én tulajdonomban.
2018. márc. 18. 16:53
 6/19 anonim ***** válasza:
88%

"Fogadni mertem volna, hogy ismét megjelennek az ultrakonzervatív, bölcselkedő, szentlélek Ursula alkatú Teréz anya nővérek, akik szemében elképesztő menő dolog a buszozás és a vonatozás, mert a belsőmért szeretnek a nők."


Na, takarodj vissza anyuci szoknyájához te 25 éves nagybaba.


Azt hiszed, hogy valaki attól konzervatív, hogy nem a srác autóját nézi elsőként, hanem magát az embert?

Ember, most kivel akar a csaj járni? Az autóddal, vagy veled?

Pl. mit ér az autód, ha egyébként egy önző egoista tahó ember vagy? Mit ér az autó, ha pl. egy elkényeztetett tacskó vagy?


És nem mellékesen, 27 éves, sportos vékony nő vagyok, hosszú barna hajam van, a pasik bomlanak utánam (tudom, látom és a párom is tapasztalja), de soha nem ülnék be egy vadidegen autójába, csak mert van neki.


De anyád és apád mit tanított neked a csajozásról? Kétlem, hogy bármiről is beszélgettetek volna. Csak a s..gged alá tettek egy autót, és nesze, csajozzál.


De figy, az értelmes csajok érzelmi alapon választanak, nem vagyon és nem autó miatt.


Sebaj, majd megtapasztalod az első pár pofon után, hogy mit ér az autó, ha nem kell senkinek az, aki vezeti.

2018. márc. 18. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
ui.: ha mind külsőre és belsőre megfelelsz nekik, akkor lehet bármilyen autód, az már mellékes dolog.
2018. márc. 18. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
43%
Szerintem az előbb izgat egy egyetemista nőt hogy 25 évesen nincs jövedelmed, mintsem az hogy mivel érkezel. Mert az olyan szülők akiknek ilyen autója van, nincsenek annyira eleresztve hogy a seggedet vígan eltartsák, ergo lehetne benned annyi tartás hogy ennyi idős fejjel elmész már legalább részidőbe dolgozni hogy ne anyádékon élősködj az értelmi szinted alapján bölcsész karon. 28/F
2018. márc. 18. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 A kérdező kommentje:

#6: Qrvára félreértetted a kérdést (de lehet más is). Szóval nem ilyen kartondoboz autókkal akarok csajozni (így is elég hendikep a külső, nem akarok a helyzetemen nehezíteni). Arra lettem volna kíváncsi, hogy általam említett lányok vajon SZÉGYELLNÉNEK-E beülni ilyen autóba.

#8: Zseniális meglátások.

ad1.: Honnan feltételezed, hogy lusta/ostoba éveket csúszó bölcsész vagyok, nem pedig-e egy tanulmányait később elkezdő felnőtt emberről.

ad2: Milyen részmunkaidőről beszélsz, mikor tudhatnád, hogy diákmunkát 25 felett nem lehet vállalni.

ad3: Öngólt lőttél azzal, hogy azt feltételezed a jó egzisztencia együtt jár a jó kocsival. Legalábbis ti mindig ezt cáfoljátok itt a gyk-n. Honnan tudod, hogy a szüleimnek mik a preferenciái?

2018. márc. 18. 17:23
 10/19 anonim ***** válasza:

"Arra lettem volna kíváncsi, hogy általam említett lányok vajon SZÉGYELLNÉNEK-E beülni ilyen autóba."


Kérdező, nem értettelek félre, viszont te pedig nem tudsz mondatokat értelmezni és felfogni.


"ui.: ha mind külsőre és belsőre megfelelsz nekik, akkor lehet bármilyen autód, az már mellékes dolog."


Ergó, miért szégyellnének beülni melléd egy ilyen autóba?

Egyén függvénye minden. Kérdezd meg tőlük, ha annyira kíváncsi vagy.

2018. márc. 18. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!